Specializuota el. baseinų chemijos, kubilų bei tvenkinių priežiūros priemonių parduotuvė baseinuchemija.com priklauso įmonei UAB „Admonita“, kurios veikla yra prekyba baseinų, kubilų bei tvenkinių chemija ir priežiūros priemonėmis, įranga, fontanais ir automatiniais valymo robotais.

Baseinų vandens priežiūros priemonės „OCEDIS®“. Profesionalūs baseino ir Spa baseino vandens priežiūros produktai, skirti vandens dezinfekcijai, priežiūrai, balansavimui ir prevencijai. Asortimente rasite: lėtai tirpstančio daugiafunkcinio chloro tabletes 5 in 1 – nuolatinei vandens priežiūrai ir dezinfekcijai, greitai tirpstančio chloro granules – vandens „šokui“, oksidavimui ir dezinfekcijai, koncentruotą algicidą – dumblių naikinimui ir prevencijai, koncentruotą skystą flokuliantą – vandens skaidrinimui ir valymui, „pH minus“ ir „pH plus“ – vandens balanso palaikymui. Taip pat siūlome itin šiai dienai populiarius aktyvus deguonies produktus – efektyviai ir ekologiškai baseinų priežiūrai be chloro.

Aukštos kokybės, patikima, didelio efektyvumo ir našumo baseinų ir tvenkinių įranga „SHOOT“ ir „Acis ViPool“: smėlio filtrai, filtravimo blokai ir sistemos, cirkuliaciniai siurbliai, šilumos siurbliai, UV sterilizatoriai, fontanai ir t.t., skirti naudoti privačių ir viešųjų baseinų, Spa baseinų, hidromasažinių vonių, eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių vandens filtravimui, priežiūrai ir dezinfekcijai. Asortimente rasite filtravimo įrangą ir filtrus, skirtus tvenkiniams, kuriuose auginami KOI karpiai, bei dekoratyviniams vandens telkiniams, kuriuose reikalinga saugi ir aukščiausius biologinius reikalavimus bei standartus atitinkanti filtravimo įranga.

Tvenkinių ir fontanų priežiūros priemonė Algicidas/Baktericidas „EarthTec®“. „EarthTec®“ yra novatoriškas ir pažangus, turintis žemą pH, algicidas ir baktericidas. Specialiai sukurtas naudojimui ir vandens priežiūrai ežeruose, tvenkiniuose, fontanuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų rezervuaruose ir kitose vandens sistemose. Efektyviai naikina dumblius ir bakterijas, valo vandenį tvenkiniuose ir fontanuose, žuvinguose ežeruose ir vandens telkiniuose. Yra saugus žmonėms, žuvims, augalams ir supančiai aplinkai, nekenksmingas gamtai.

Natūralus smėlio filtrų užpildas – ceolitas (zeolitas) „ZeoCem“. Ceolitas absorbuoja toksišką amoniaką, sunkiuosius metalus bei žalingus junginius, kurie formuojasi vandenyje. Ceolitas filtruoja 4 mikronų ir didesnes daleles. Ceolitas neleidžia formuotis baseino vandenyje chloraminams, sumažina akių ir odos sudirgimų riziką, pašalina dujas ir blogus kvapus. Ceolitas apsaugo vandenį nuo dumblių ir samanų formavimosi. Jo dėka vanduo tampa skaidrus ir biologiškai švarus. Be to, ceolitas suteikia galimybes fiziniam kietųjų dalelių vandenyje filtravimui. Kvarcinio smėlio filtrai gali filtruoti daleles, kurios yra 20 – 40 mikronų dydžio ar didesnės, tuo tarpu ceolitas gali filtruoti 4 mikronų dydžio ir didesnes daleles. Naudojant ceolitą sumažinamas būtinų sistemos perplovimų skaičius.

Automatiniai baseino valymo robotai „DOLPHIN“ iš „Maytronics“ gretai ir efektyviai išvalys ir surinks lapus ir kitas šiukšles Jūsų baseine. Patikimi ir galingi robotai bet kokio dydžio baseino valymui, už patrauklią kainą.

Aukštos kokybės drėgmės surinkėjai (oro sausintuvai) „AMCOR“ efektyviai sugers drėgmę baseino ir kitose patalpose. Besikaupianti drėgmė – viena dažniausiai pasitaikančių problemų įvairiose patalpose. Ypač tai liečia vidaus baseinų, dušo ar kitas patalpas, kuriose kaupiasi drėgmė. „AMCOR“ sausintuvai sumažina oro drėgnumą, kad ant langų ir sienų nesikauptų kondensatas, kuris yra pagrindinė pelėsių atsiradimo priežastis.

Baseino, kubilo ir SPA priežiūra be chloro „PristineBlue®“. „PristineBlue®“ – natūralus vandens tyrumas, skaidrumas bei gaivumas. Naudojant „PristineBlue®“ vanduo taps minkštesnis ir atrodys viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jūs galite maudytis iš karto po apdorojimo. Jums neperštės akys... jūs nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda. „PristineBlue®“ ilgai išliekanti formulė suteikia jums galimybę išvengti kasdienio vandens tikrinimo ir priežiūros, o tikrinti tik kas dvi savaites.

Taip pat el.parduotuvėje rasite laisvalaikio prekes smagiam laiko praleidimui baseine ar ežere, termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminius – terasines ir fasado dailylentes, tvirtinimo elementus: tvirtinimus, sraigtus, ankerius, karkaso inkarus. Terasų montavimui ir tvirtinimui siūlome „SIHGA“ reguliuojamo aukščio terasos atramas, terasos lages iš aliuminio, reguliuojamo aukščio atramos intarpus, nerūdijančio plieno terasos lentų tvirtinimus, medžio kompozito terasos tvirtinimus, terasos medsraigčius, savisriegius sraigtus ir kt.

UAB „Admonita“ rekvizitai:

Įmonės kodas: 304916723

PVM kodas: LT100012048518

A/s. LT93 4010 0510 0462 8823

Bankas: Luminor

Mob. 8 639 33 900

Mob. 8 678 61 321

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.