Probiotiniai produktai: Probiotikai Tvenkiniui, Probiotikai Žuvininkystei, Probiotikai Akvariumams, Probiotikai Nuotekų valymui ir dumblo mažinimui

Probiotiniai produktai Probiotikai Tvenkiniui“, Probiotikai Žuvininkystei“, „Probiotikai Akvariumams“, „Probiotikai Nuotekų valymui ir dumblo mažinimui“ yra gaminami natūralios fermentacijos būdu iš ekologiškų žaliavų, nenaudojant jokių cheminių ar genetiškai modifikuotų medžiagų (non-GMO). Technologija yra unikali tuo, kad produktai ilgai išlieka nepakitę originalioje pakuotėje, skirtingai nuo daugelio kitų gamintojų panašios produkcijos. Veiksmingiausias probiotinių mikroorganizmų balansas ir maksimali koncentracija (iki 107) pasiekiama unikalios patentuotos technologijos dėka, todėl probiotinių produktų savybės ir sudėtyje esančių probiotinių mikroorganizmų simbiozė išlieka nepakitę ne mažiau, kaip 2-jus metus nuo pagaminimo datos. Produktų naudojimas yra ekonomiškas ir labai efektyvus, o ilgas galiojimo terminas mažina logistikos kaštus.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Probiotikai Tvenkiniams – tvenkinių valymas nuo dumblių ir mikrobiologinės būklės gerinimas ; 1 l

„Probiotikai Tvenkiniams“ – tvenkinių valymas nuo dumblių ir mikrobiologinės būklės gerinimas; 1 l. Probiotinis preparatas „Probiotikai Tvenkiniams“ yra ekologiškas – 100% natūralus, gyvas probiotinis produktas, skirtas vandens telkinių su žuvimis valymui ir mikrobiologinės būklės gerinimui. 

85.00€

Probiotikai Žuvininkystei – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui ; 1 l

„Probiotikai Žuvininkystei“ – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui ; 1 l. „Probiotikai Žuvininkystei“ – mikrobiologinis preparatas, kuriame yra efektyvių naudingųjų mikroorganizmų (probiotikų), fermentuotų žolelių ir fitofermentų, gerinančių žuvų sveikatą ir vandens mikrobiologinę kokybę. „Probiotikai Žuvininkystei“ yra gaminami natūralios fermentacijos būdu ir jame  nėra chemiškai sintezuotų ar genetiškai modifikuotų medžiagų (non-GMO). Produktas yra biologiškai skaidus ir visiškai saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams.

100.00€

Probiotikai Akvariumams – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui; 60 ml

„Probiotikai Akvariumams“ – mikrobiologinis preparatas žuvų sveikatos ir vandens kokybės gerinimui; 60 ml „Probiotikai Akvariumams“ – mikrobiologinis preparatas, kuriame yra efektyvių naudingųjų mikroorganizmų (probiotikų), fermentuotų žolelių ir fitofermentų, gerinančių akvariumo vandens mikrobiologinę kokybę ir žuvų sveikatą.

55.00€

Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui – natūralus būdas išvalyti vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos; 1l.

Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui – natūralus būdas išvalyti vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos; 1l. „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ yra visiškai natūralus būdas sumažinti susidarančio dumblo kiekį net 3 kartus, o nemalonius kvapus sumažinti net 96%.

85.00€