Flokuliantas vandens skaidrinimui (vandens skaidrintojas, koaguliantas)

Flokuliantas (vandens skaidrintojas, koaguliantas) yra naudojamas norint pašalinti vandens drumstumą ir atstatyti vandens skaidrumą.

Drumzlumo priežastis yra smulkios purvo dalelės, kurios paverčia vandenį neaiškios spalvos, bei gali slėpti bakterijas ir virusus. Flokuliantai (aliuminio sulfatas) sukuria labai mažas flokules, kurios nusėda ant baseino dugno, kur medžiagos yra išsiurbiamos. Poli-aliuminio chloridai yra skysta aliuminio kristalų forma – skystas flokuliantas, kuris yra naudojamas baseinų vandens valymui. Nuolatiniam vandens skaidrumui palaikyti yra būtina tinkama filtravimo sistema ir flokulianto naudojimas, kuris ženkliai padidina dezinfekavimo efektą, pagerina vandens kokybę ir atstato vandens skaidrumą.

Plačiau apie baseinų chemijos priemones ir jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-chemija-ir-vandens-prieziura

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal: