Kubilų chemija, masažinių vonių ir Spa baseinų vandens priežiūra

Kubilų chemija, masažinių vonių bei SPA baseinų vandens priežiūra be chloro: vandens dezinfekcijos, oksidavimo, skaidrinimo, dumblių naikinimo priemonės, pH balansavimo produktai. Viskas ko reikia švariam ir skaidriam vandeniui.

Įsigyti kubilų, masažinių vonių, baseinų, SPA priežiūros be chloro priemones „PristineBlue®“ galite čia: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-ir-spa-prieziura-be-chloro-pristineblue

Pristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloro

Nors vanduo baseine ar kubile atrodo švarus, skaidrus ir tyras, tačiau jame gali būti bakterijų ir virusų, kurie platina ligas ir infekcijas. Mikroorganizmų panaikinimui, reikalinga reguliari vandens dezinfekcija ir priežiūra. Vanduo apdorotas „Pristine Blue®“ tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Algicidas baktericidas „Pristine Blue®“ yra švelnus baseino, kubilo, Spa baseino paviršiui ir įrangai, neblukina maudymosi aprangos. Jūs galite maudytis iš karto po vandens apdorojimo su „Pristine Blue®“.

Kaitinimosi kubilo vandens priežiūra be chloro

Jei norite džiaugtis kaitinimosi kubilo teikiama nauda, turite reguliariai prižiūrėti ir dezinfekuoti jame esantį vandenį. Netgi vanduo  iš pažiūros atrodantis švarus ir skaidrus, gali savyje turėti bakterijų bei virusų, platinančių ligas ar infekcijas. Šių mikroorganizmų panaikinimui reikalinga reguliari kubilo vandens dezinfekcija.

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro! Šį rinkinį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: algicidas baktericidas „Pristine Blue®“– ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas ir aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“ – deguonies „šoko“ granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“.

Baseino priežiūra be chloro PristineBlue

Naudojant „PristineBlue®“ pereiti prie bechlorės kubilo, masažinės vonios, maudymosi ar SPA baseino vandens priežiūros yra dar lengviau nei bet kada anksčiau. Vanduo apdorotas „PristineBlue®“ tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo.

Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilo priežiūra

Vienas iš svarbiausių dalykų turint kaitinimosi kubilą – jo vandens priežiūra. Todėl norint turėti švarų kubilą ir mėgautis skaidriu jo vandeniu, būtina reguliariai naudoti vandens priežiūros priemones.

Baseinų, kubilų ir masažinių vonių vandens dezinfekcija be chloro


Maudymasis baseinuose, kubiluose ar masažinėse voniose – tai ne tik atpalaiduojantis malonumas, bet ir sveikatos gerinimas. Tačiau, itin svarbu, kad vanduo, kuriame mes praleisime laiką būtų švarus ir dezinfekuotas. Todėl svarbu yra pasirinkti tinkamas ir efektyvias vandens dezinfekcijos priemones. Tačiau kokios yra efektyviausios ir darančios mažiausiai žalos sveikatai?