Kaitinimosi kubilo vandens priežiūra be chloro

Jei norite džiaugtis kaitinimosi kubilo teikiama nauda, turite reguliariai prižiūrėti ir dezinfekuoti jame esantį vandenį. Netgi vanduo  iš pažiūros atrodantis švarus ir skaidrus, gali savyje turėti bakterijų bei virusų, platinančių ligas ar infekcijas. Šių mikroorganizmų panaikinimui reikalinga reguliari kubilo vandens dezinfekcija.

Tačiau chloro naudojimas gali sukelti nemalonių pojūčių dėl skleidžiamo intensyvaus kvapo, sukeliamo akių graužimo, odos sausinimo ir skonio, jei netyčia vandens pakliūna į burną. Dėl chloraminų, besimaudantiesiems gali ne tik sudirgti oda, bet sutrikti kvėpavimas. Chloras taip pat gali balinti maudymosi kostiumėlius ir kubilo vinilo įdėklus bei kenkti įrangai, sukeldamas jos koroziją. Chloras greitai išsisklaido, todėl reikia reguliariai testuoti vandenį bei rūpestingai jį prižiūrėti. Kadangi chloras yra dominuojantis produktas vandens priežiūros rinkoje, daugelis net neįtaria, jog egzistuoja ekologiškos ir itin efektyvios alternatyvos chlorui. Skubame jas pristatyti!

Norint išvengti chloro sukeliamų nemalonių pojūčių, vietoje jo, siūlome naudoti dvi priemones: algicidą baktericidą „Pristine Blue®“ ir aktyvaus deguonies oksidatorių „Oxyclean“. Šie du produktai užtikrins, kad Jūsų vanduo būtų švarus ir dezinfekuotas bei jame nesikauptų bakterijos ar dumbliai.

Kaitinimosi kubilo vandens priežiūra be chloro

Greitai tirpstančios aktyvaus deguonies granulės „Oxyclean“ – vandens oksidacijai ir „šokui“

Kubilo vandens priežiūra prasideda nuo jo oksidacijos bei „šoko“. Aktyvaus deguonies granulės „Oxyclean“ atliks pirminę dezinfekciją bei oksidaciją ir taip paruoš vandenį kitų priemonių naudojimui.

„Oxyclean“ – aukštos kokybės kubilo, masažinės vonios, baseino ir SPA baseino vandens oksidatorius („šokas“), efektyviai oksiduojantis drumstą vandenį, naikinantis esamus dumblius, atstatantis drumsto ar žalio vandens skaidrumą. Šis ekologiškas produktas be chloro, valo susiformavusius organinius teršalus, šalina kvapus bei putojimą.

Kaitinimosi kubilo vandens priežiūra be chloroAlgicidas baktericidas „Pristine Blue®“ – efektyvi, draugiška aplinkai priemonė neleidžianti formuotis dumbliams ir bakterijoms

„Pristine Blue®“ – ES patvirtinta alternatyva be chloro, suteikianti galimybę turėti šviežią ir švarų vandenį kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi ir SPA baseinuose. Vanduo apdorotas „Pristine Blue®“ algicidu baktericidu tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jis švelnus kaitinimosi kubilo įrangai ir neblukina maudymosi drabužių. „Pristine Blue“ yra švelnus odai ir akims, panaudoję priemonę galite iškart nerti į vandenį. Jums neperštės akys... ir nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda. EPA registracija kiekvienoje valstijoje ir NSF / ANSI 60 standarto sertifikatas rodo, kad „Pristine Blue“ yra saugus.

„Pristine Blue®“ – ekonomiškas sprendimas

Ilgalaikė „Pristine Blue®“ formulė leidžia Jums išvengti kasdienio vandens testavimo ir chloro naudojimo kubilo, masažinės vonios ar baseino priežiūroje. Priemonė neišsisklaido saulės šviesoje kaip chloras, todėl yra taupiai naudojama Jūsų kubile, kadangi kiekvienas lašas kovoja su dumbliais ir bakterijomis. Priemonės užtenka tik kelių mililitrų, o ne litrų ar kilogramų, kaip chloro, naudojant tik 1-ną kartą kas 2-i savaites. „Pristine Blue®“ lygis vandenyje sumažėja tik tuomet, kai ji kovoja su dumbliais ir bakterijomis Jūsų vandenyje. Lyginant sezono išlaidas, naudojant „Pristine Blue®“, išlaidos yra tokios pačios arba mažesnės nei chloro.

Naujai įpylus „Pristine Blue® į kubilo vandenį, tik maža priemonės dalis sunaudojama esamų mikroorganizmų ir virusų dezinfekcijai, kita jos dalis lieka vandenyje ir atlieka ilgalaikę kovą su naujai į vandenį patekusiais mikroorganizmais ir organiniais teršalais.

Unikali „Pristine Blue®“ formulė – biologiškai aktyvus varis (Cu++)

„Pristine Blue®“ aktyvi sudėtinė dalis yra biologiškai aktyvus varis. Varis jau daugelį amžių buvo plačiai naudojamas įvairiuose vandens telkiniuose, įskaitant baseinus, dumbliams ir bakterijoms šalinti.

Tačiau, naudojant įprastines vario formas, sukurtas baseinams, susiduriama su pagrindine problema: dėmėmis. Varis sunkiai tirpsta vandenyje ir vario dalelės, kurios nesusijungia su dumbliais, paprastai nusėda ant baseino sienų arba dugno. Be to neįmanoma į vandenį įpilti tiek vario, kad jis sunaikintų bakterijas. Netgi chelatiniai vario produktai, kurie kažkaip sumažina dėmių atsiradimą, neįveda biologiškai aktyvaus vario į vandenį. Varis veiksmingai veikia tik dumblius ir bakterijas, kai jis yra biologiškai aktyvus, ir chelatinės jungtys sustiprina biologinį vario aktyvumą.

„Pristine Blue®“ pranašesnis už chelatinius produktus dėl savo unikalaus pagrindinio produkto ET3000. Sumaišytas su ET3000 varis visiškai ištirpsta, „Pristine Blue®“ yra biologiškai aktyvus ir gali būti įvedamas į vandenį pakankamos koncentracijos, kad kovotų su dumbliais ir bakterijomis. Varis (Cu++) naudojamas sukurti „Pristine Blue®“ turi du teigiamus krūvius. ET3000 molekulė turi daug negatyvių krūvių ir jungimosi taškų. Todėl „Pristine Blue®“ yra kitoks ir daug efektyvesnis nei esantys vario pagrindo analogai rinkoje.

Kiekvienas vario jonų teigiamų krūvių prisijungia prie ET3000, kitus teigiamus krūvius palikdamas biologiškai aktyviais, kad pritrauktų ir susijungtų su dumbliais ir bakterijomis. Kai dumblis arba bakterija susiliečia su vario jonu, jie absorbuoja jį ir žūsta. Tada varis susijungia su organinėmis medžiagomis ir daugiau vandenyje nebeaptinkamas.

Formulė, kuri yra naudojama „Pristine Blue®“ yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas. Kubilų, masažinių vonių, baseinų ir SPA baseinų savininkai nuo šiol gali prižiūrėti vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

Kaitinimosi kubilai, baseinai ir masažinės vonios įgaus natūralų vandens tyrumą, dėka „Pristine Blue®“, kuris:

 • ES ir pasaulyje registruotas patentas.
 • US Environmental Protection Agency sertifikatas EPA No. 64962-1.
 • Geriamo vandens sertifikatas NSF/ANSI STANDARD 60.
 • Seal of Approval ANTI ALLERGY sertifikatas.
 • Veiklioji medžiaga vario sulfatas ES Nr. 231-847-6.
 • Vario sulfatas naudojamas geriamo vandens dezinfekcijai.
 • Daugiau nei 20 metų naudojamas JAV ir Europoje.
 • Nekenksmingos aplinkai medžiagos.

   „Pristine Blue®“ privalumai prieš chlorą:

 • Nedirgina akių ir odos.
 • Nebalina maudymosi aprangos.
 • Švelnus įrangai ir dangai.
 • Bekvapis, beskonis, neputojantis.
 • Nereikalauja dažnos priežiūros – naudojama tik 1-ną kartą per 2-i savaites.
 • Suteikia vandeniui daugiau skaidrumo.
 • Natūralus ir draugiškas supančiai aplinkai.
 • Neišsklaidomas saulės spindulių.
 • Ilgalaikė vandens priežiūra.
 • Efektyvus baseino konservavimas žiemojimui.

Atmerkite akis ir pažvelkite naujai – krištolo tyrumo ateitis be chloro!

Visus kubilų, masažinių vonių ir Spa baseinų produktus įsigykite čia: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-ir-spa-prieziura-be-chloro-pristineblue

Daugiau informacijos apie produktus: Tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.