Baseinų chemija ir vandens priežiūros priemonės

„OCEDIS“ baseinų priežiūros produktai yra pagaminti Prancūzijoje. Visos vandens priežiūros priemonės yra labai veiksmingos ir saugios, savo sudėtyje neturinčios jokių pigių kinietiškų priemaišų ir žaliavų.

Tvenkinių filtravimo įranga

Pristatome aukštos kokybės „SHOTT“ tvenkinių filtravimo įrangą: biologinius tvenkinio filtrus, filtravimo blokus, slėginius filtrus, filtrų kamuoliukus ir užpildus, filtravimo siurblius bei UV sterilizatorius.

Dekoratyviniai fontanai ir fontanų rinkiniai

Siūlome skirtingo dydžio ir galingumo dekoratyvinius fontanus „SHOTT“, kurie suteiks Jūsų tvenkiniui ypatingo grožio.

BASEINŲ ĮRANGA: Šilumos siurblys baseino vandens šildymui

Šilumos siurblys „SHOTT“ – efektyvus, tylus, pigus ir ekologiškas, mažai priklausomas nuo oro sąlygų, baseino vandens šildymo būdas, galintis šildyti vandenį visus metus.

Smėlinių filtrų užpildas – ceolitas Zeolite Eco 

Vietoje kvarcinio smėlio filtrų užpildymui, pasirinkę ceolitą, Jūs ne tik turėsite švarų ir skaidrų vandenį bet ir sutaupysite – ceolito reikia mažiau nei kvarcinio smėlio, o keisti reikia rečiau !!!

Baseino masažinė sistema

Siūlome aukštos kokybės baseino burbulų masažines sistemas, sroves ir priešsroves, LED apšvietimo sistemas ir drėgmės surinkėjus.

Baseino valymo įranga, dangos

Siūlome baseinų sienų ir grindų šepečius, baseino uždengimus ir kitą baseino valymo įrangą bei aukštos kokybės UV sterilizatorius.

Baseinų filtravimo įranga

Siūlome aukštos kokybės „SHOTT“ ir „ViPool“ baseino smėlio filtrus, filtravimo sistemas ir filtravimo siurblius: smėlio filtrus su siurbliu, baseino filtravimo blokus, filtravimo siurblius, spaudiminius siurblius, išcentrinius siurblius, išcentrinio siurblio priešfiltrius ir kitą baseinų filtravimo įrangą.