Probiotikai Nuotekoms ir Dumblo mažinimui

Nuotekų ir dumblo valymas naudojant produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ yra visiškai natūralus būdas sumažinti susidarančio dumblo kiekį net 3 kartus, o nemalonius kvapus sumažinti net 96%. Dumblų apdorojimas probiotiniais preparatais – vienas iš naujausių bei efektyviausių metodų, skirtų dumblo kiekio sumažinimui nenaudojant papildomos įrangos arba naudojant papildomai prie įrangos, skirtos dezintegracijos procesų optimizavimui.

Produkto „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ nauda:

  • Produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ galima naudoti nuotekų ir vandens valymui, dumblo mažinimui tvenkiniuose ir kituose vandens telkiniuose.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ yra 100% natūralus ir visiškai saugus gyvūnams, augalams ir žmonėms.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“  yra ekologiškas ir draugiškas aplinkai produktas.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ iki 3 kartų sumažina susidarančio (perteklinio) dumblo kiekį.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ iki 96% sumažina nemalonius kvapus.
  • „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ stabdo patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi.
  • Naudojant produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ dumblo tvarkymui nereikia pastovaus aeravimo.
  • Produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ galima naudoti bet kuriame nuotekų surinkimo ir apdorojimo etape.

Nuotekų valymas ir dumblo tvarkymas naudojant produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“

Šiandieną nuotekas, užterštas biologiškai skylančiais teršalais sėkmingai galima valyti panaudojant biotechnologinius probiotinius produktus – skirtus nuotekų valymui bei dumblų tvarkymui. Tai yra itin aktualu biologinių nuotekų valymo įrenginių, kurių veikla paremta aerobine mikroflora, kuri praktiškai nepajėgi išvalyti nuotekų, kurių tarša pagal BDS skaičiuojamo tūkstančiai mg/ l O2, turėtojams.

Nuotekų valymo sistemose susidarančių dumblų tvarkymui išleidžiama iki 50 % nuotekų tvarkymo lėšų (priklausomai nuo tvarkymo būdo). Dumblų tvarkymo kaštų mažinimui daugelyje pasaulio šalių yra įdiegti nuotekų dumblo kiekio mažinimo įrenginiai. Nuotekų dumblo kiekio mažinimui naudojami mechaniniai, fizikiniai, terminiai, cheminiai arba mikrobiologiniai procesai. Jų esmė yra labai panaši, t.y. dumblo lastelių ardymas. Perteklinis dumblas sudarytas iš mikroorganizmų lastelių bei vandens esančio tarplastelinėje masėje. Iš tarplastelinės masės didelę dalį vandens galima pašalinti mechanine įranga, pvz., centrifugomis, filtpresais, vakuumpresais, osmoziniai presai ir t.t. Lastelėse vanduo sudaro > 70 % biomasės. Reiškia yra galimybė antrinį dumblo kiekį sumažinti 70 %.

Atsiradus probiotiniams produktams ir įvedant juos į dumblo tankinimo operacijas ar į dumblo saugyklas, atliekamas dumblo stabilizavimas, higienizacija, hidrolizė ir tuo pačiu metu išardomos dumblo lasteles, ko pasėkoje sumažinamas dumblo kiekis 25 – 60 %. Proceso trukmė nuo 2 parų iki 2 savaičių, tuomet sunaikinama patogeninė mikroflora.

Biodujų gamyboje apdorojant dumblus probiotiniais preparatais arba tiesiogiai įvedant probiotikus į pūdytuvus, biodujų išeiga didėja 15 – 30 %, mažėja pūdymo trukmė, mažinamas dumblo klampumas, putų susidarymas, pagerinamas nuvandeninimo (sausinimo) procesas. Nuvandeninti nuotekų dumblai pagal higienines normas gali būti naudojami žemės ūkyje.

Naudojant produktą „Probiotikai Nuotekoms ir Dumblo mažinimui“ be specifinės įrangos galima ne tik 50 – 95 % sumažinti taršą, bet ir pašalinti patogeninę mikroflorą. Tiek užsienyje, tiek Lietuvoje vykdomuose darbuose gaunami geri rezultatai t.y., spirito, alaus, maisto pramonėje, pieno bei mėsos perdirbimo įmonėse. Kadangi, probiotikų panaudojimui nereikalinga speciali įranga, tai jų panaudojimas neapsiriboja vien nuotekų valyklų veiklos gerinimu, nuotekų valymo procesą galima atlikti įvairiuose talpose, prūduose, lagūnose ir t.t. Buvo atlikti bandymai esant bioskaidžiai taršai, pagal BDS7, nuo 2000 – 3000 mg/ l O2 iki 400 000 mg/ l O2 . Visais atvejais gauti teigiami rezultatai leidžiantis sumažinti taršą nuo 50 % iki 90 %.

„Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ efektyviai išvalo vandenį nuo organinės ir mikrobiologinės taršos

Produktas „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ gaminamas natūralaus fermentavimo būdu, panaudojant naudingus probiotinius mikroorganizmus, skatinant natūraliai susiformuojančių naudingųjų mikrobų augimą. Jo gamyboje nenaudojamos jokios susintetintos ar genetiškai modifikuotos medžiagos (non-GMO).

„Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ yra gyvas probiotinis produktas, kurio sudėtyje esantys anaerobiniai probiotiniai mikroorganizmai turi stiprias antioksidacines, antientropines ir intoksikaciją šalinančias savybes. Šis produktas sukuria mikrobiologinę aplinką, nepalankią patogeninių mikrooganizmų vystymuisi, efektyviai ir greitai naikina organinę taršą, neleidžia susidaryti nemaloniems kvapams.

Produkto naudojimo efektas yra ilgalaikis, nes probiotiniai mikroorganizmai apsigyvena ir dauginasi vamzdynuose bei valymo įrenginiuose ir veikia tol, kol ten su nuotekomis patenkantys patogeniniai mikroorganizmai nepradeda dominuoti arba kol agresyvūs antibakteriniai valikliai jų nesunaikina. Individualių namų savininkai, kurie nenaudoja biocidinių chemikalų savo buityje, gali panaudoti susidarantį higienizuotą dumblą želdiniams patręšti, nes tame dumble nebelieka patogenų ir yra daug augalams naudingų maistinių bei humusą formuojančių medžiagų.

Probiotikams gaminti naudojama technologija yra unikali tuo, kad produktai ilgai išlieka nepakitę originalioje pakuotėje, skirtingai nuo daugelio kitų gamintojų panašios produkcijos. Veiksmingiausias probiotinių mikroorganizmų balansas ir maksimali koncentracija (iki 107) pasiekiama unikalios patentuotos technologijos dėka.

Įsigyti produktą „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ galite čia: https://baseinuchemija.com/probiotikai-zuvininkystei-probiotikai-akvariumams-probiotikai-nuotekoms/probiotikai-nuotekoms-ir-kanalizacijai-naturalus-budas-isvalyti-vandeni-nuo-organines-ir-mikrobiologines-tarsos-1l

Daugiau informacijos apie „Probiotikai Nuotekų valymui ir Dumblo mažinimui“ produktą: tel. +370 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.