Baseinų chemija ir vandens priežiūra

Baseinų chemija ir vandens priežiūra: baseinų vandens dezinfekcijos, oksidavimo, skaidrinimo, dumblių naikinimo priemonės, vandens pH balansavimo produktai, baseinų priežiūra be chloro. Viskas ko reikia švariam ir skaidriam vandeniui.

Įsigyti baseinų chemijos „Ocedis®“ priemones galite čia: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-chemija-ocedis

Algicidas – patikima priemonė dumblių naikinimui vandenyje

Dažniausiai sutinkama ir labiausiai erzinanti problema, su kuria susiduria baseinų savininkai, yra dumbliai. Geriausias būdas naikinti dumblių augimą baseinuose – reguliariai naudoti dumblių šalinimo ir prevencijos prieš jų susidarymą priemonę – algicidą bei vengti dumblių augimą skatinančių veiksnių.

Baseino vandens skaidrinimas

Skaidrus baseino vanduo lemia tai, kad plaukioti ir leisti laisvalaikį baseine yra saugu, malonu ir patrauklu. Baseinų savininkai neskiria daug laiko apmąstymams apie skaidrų baseinų vandenį – tol, kol jis netampa drumstas.

Baseino atidarymas - pasiruoškime pavasariui

Baseiną po žiemos lengvai paruošti pavasariui galite ir patys – tiesiog vadovaukitės šiais mūsų rekomenduojamais punktais.

Baseino vandens dezinfekcija ir oksidacija

Kiekvienas nusipelno turėti galimybę mėgautis švariu, sveiku baseino ar Spa vandeniu. Netinkamai dezinfekcinėmis priemonėmis apdorotas vanduo, gali sukelti grėsmę besimaudantiems.

Baseino paruošimas žiemai

Orams signalizuojant rudenį, raginame lauko baseinų savininkus teisingai pasirūpinti baseino paruošimu žiemai, kad tik atėjus pavasariui būtų galima džiaugtis tyru ir skaidriu vandeniu.

Baseino vandens balansas

Baseino vandens saugumas ir švara pirmiausia prasideda nuo tinkamo vandens balanso. Tinkama baseino vandens priežiūra ir balanso palaikymas yra dinamiški veiksmai.

Kokias baseinų priežiūros priemones pasirinkti

Tinkama baseino vandens priežiūra dažnai baseinų savininkams iškelia tikrus iššūkius dėl daugybės veiksnių ir įvairių poveikių, tokių kaip oras, prileidžiamo vandens kokybė, ištirpusios organinės medžiagos, dulkės ir purvas, vėjo nešiojamos cheminės medžiagos, trąšos, besimaudančiųjų srautas, gyvūnai ir netgi naudojamos vandens dezinfekcijos priemonės. 

Baseinų chemija ir vandens priežiūros priemonės

Baseinų chemijos ir baseinų priežiūros priemonių elektroninėje parduotuvėje baseinuchemija.com įsigysite visas baseinų vandens priežiūros priemones, kurios užtikrins švarų ir skaidrų Jūsų baseino vandenį.

Baseino vandens problemų sprendimas

Dažnai baseinų savininkai dėl netinkamo dezinfekavimo, valymo, skaidrinimo priemonių pasirinkimo susiduria įvairiomis baseino vandens problemomis. Pateikiame sprendimų būdus, naudojant mūsų baseino vandens priežiūros produktus.

Reguliari baseino vandens priežiūra

Norint užtikrinti pastovų baseino vandens švarumą, skaidrumą ir tyrumą, baseino priežiūra būtina vieną kartą per savaitę. Visišką vandens keitimą rekomenduojama vykdyti kartą per 1 – 2 metus.