Kubillo, baseino ir Spa priežiūra be chloro PristineBlue®

Kubillo, baseino ir Spa priežiūra be chloro PristineBlue®

„PristineBlue®“ – produktų sistema kubilo, baseino ir SPA vandens dezinfekcijai be chloro.

Natūralus Jūsų kubilo, baseino ar SPA vandens tyrumas, skaidrumas bei gaivumas. Naudojant algicidą baktericidą „PristineBlue®“ vanduo taps minkštesnis ir atrodys viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jūs galite maudytis iš karto po apdorojimo. Jums neperštės akys... ir jūs nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda. „PristineBlue®“ ilgai išliekanti formulė suteikia jums galimybę išvengti kasdienio vandens tikrinimo ir priežiūros, o tikrinti tik kas dvi savaites.

Plačiau apie kubilų, masažinių vonių, Spa baseinų priemones ir jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/kubilu-chemija-masaziniu-voniu-ir-spa-vandens-prieziura-be-chloro

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue®; 946 ml ir aktyvus deguonis Oxyclean; 1 kg (didelis)

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys, kurį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 946 ml – ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas; aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

160.00€

Kubilų ir masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue®; 237 ml ir aktyvus deguonis Oxyclean; 1 kg (mažas)

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys, kurį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 237 ml – ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas; aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

100.00€

Algicidas baktericidas dumblių naikinimui kubiluose, baseinuose, masažinėse voniose ir SPA PristineBlue®; 1892 ml

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 1892 ml – ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi baseinuose bei SPA. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

170.00€

Algicidas baktericidas dumblių naikinimui kubiluose, baseinuose, masažinėse voniose ir SPA PristineBlue®; 946 ml

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 946 ml – ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi baseinuose bei SPA. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

130.00€

Algicidas ir baktericidas dumblių naikinimui kubiluose, baseinuose, masažinėse voniose ir SPA PristineBlue®; 237 ml

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 237 ml – ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi baseinuose bei SPA. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

50.00€

Rinkinys baseino, kubilo, masažinės vonios priežiūrai be chloro PristineBlue SPA Kit Pack

Rinkinys baseino, kubilo, masažinės vonios priežiūrai be chloro „PristineBlue SPA Kit Pack“ – vandens dezinfekcija, oksidavimas ir „šokas“, dumblių naikinimas, kalcio, metalų šalinimas, vandens skaidrinimas ir valymas.

220.00€

Oksidatorius vandens šokui PristinePower®; 453 g

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristinePower®“; 2268 g – natūralus vandens oksidavimas, „šokas“, skaidrinimas. Analogiškas produktas – „Ocedis“ aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“.

 

80.00€

Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas PristineClean®; 237 ml

Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas „PristineClean®“; 237 ml – švariam be nuosėdų ir dėmių kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino vandeniui. Analogiškas produktas „Ocedis MetalFix“.

50.00€

Kalcio ir metalų šalintojas vandenyje PristineCheck®; 237 ml

Kalcio ir metalų šalintojas „PristineCheck®“; 237 ml – kalcio ir metalų šalinimui vandenyje, kubilo, masažinės vonios, baseino, Spa baseino vandens paruošimui „PristineBlue®“ naudojimui.

50.00€

Oksidatorius vandens šokui PristineExtra®; 1812 g

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristineExtra®“; 1812 g – kubilo, masažinės vonios ir baseino vandens oksidavimui, „šokui“, skaidrinimui ir paruošimui naudoti „PristineBlue®“. Analogiškas produktas – „Ocedis“ chloras greito tirpimo – Di-chloro granulės šokui.

 

50.00€

Vandens skaidrintojas PristineClear®; 237 ml

Vandens skaidrintojas „PristineClear®“; 237 ml – kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino drumsto vandens skaidrinimui ir išvalymui. Analogiškas produktas – „Ocedis“ skystas flokuliantas vandens skaidrinimui.

 

50.00€