Kalcio ir metalų šalintojas vandenyje PristineCheck®; 237 ml

Produkto Kodas: PRISTINECHECK237
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 50.00€

Kalcio ir metalų šalintojas „PristineCheck®“; 237 ml – kalcio ir metalų šalinimui vandenyje, kubilo, masažinės vonios, baseino, Spa baseino vandens paruošimui „PristineBlue®“ naudojimui.

„PristineCheck®“ yra kubilo, masažinės vonios, baseino, Spa baseino vandens, pasižyminčio aukštu kalcio arba metalo turiniu, paruošimo priemonė „PristineBlue®“ naudojimui. Priemonė paima kalcio perteklių iš vandens ir nusodina į filtrą.

„PristineCheck®“ yra sudėtinė PristineBlue produkto sistemos dalis, kurios pagalba pašalinami visi metalai, išskyrus biologiškai aktyvus Cu++. „PristineCheck®“ neleidžia susidaryti sąlygoms, kurios gali sukelti problemas susijusias su įrangos korozija, žvynelių (mineralinių nuosėdų) susidarymu, filtrų užsikimšimu ir baseino sienelių dėmėmis.

„PristineCheck®“ produkto savybės:  produktas be chloro, metalų šalinimas, kalcio šalinimas.

Naudojimas:

„PristineCheck®“ naudojamas, kuomet „PristineBlue®“ yra pilamas pirmą kartą ir kiekvienais metais pavasarį. Jeigu vandens šaltinyje yra didžiulis kiekis kalcio, rekomenduojame naudoti „PristineCheck®“, kas kartą kai papildote šviežio vandens kubilą, baseiną ar Spa baseiną. Reikalingą produkto dozę pilkite virš vandens paviršiaus aplink baseino ar kubilo kraštą. Prieš pilant į vandenį „PristineBlue“, po „PristineCheck“ produkto panaudojimo geriausiai yra palaukti 12 valandų.

Baseino vandens priežiūra:

Dozavimas: 160 ml / 10 m3 vandens.

Kubilo, masažinės vonios ar Spa baseino vandens priežiūra:

Dozavimas: 2,5 ml / 100 l vandnes

Pakuotė: 237 ml.

Pagaminta: JAV.

Gamintojas: „PristineBlue“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai