Baseinų chemija Ocedis® – priežiūra chloru ar deguonimi

Baseinų chemija Ocedis® – priežiūra chloru ar deguonimi

„Ocedis®“ baseinų priežiūros priemonės – vandens priežiūrai chloru arba aktyviuoju deguonimi. Itin aukštos kokybės baseinų chemija, pripažinta ir sertifikuota Europoje, pagaminta Prancūzijoje. Tai 100 % europietiški produktai, įskaitant visas žaliavas. „Ocedis®“ baseinų priežiūros priemonės yra labai veiksmingos ir saugios, savo sudėtyje neturinčios jokių pigių kinietiškų priemaišų ir žaliavų.

El.parduotuvėje greitai ir patogiai įsigysite lėtai tirpstančio daugiafunkcinio chloro tabletes 5 in 1 nuolatinei vandens priežiūrai ir dezinfekcijai, greitai tirpstančio chloro granules vandens oksidavimui, šokui ir dezinfekcijai, koncentruotą algicidą dumblių naikinimui ir prevencijai, flokuliantą vandens skaidrinimui ir valymui, „pH minus“ ir „pH plus“ granules tinkamam vandens balansui palaikyti, daugiafunkcines aktyvaus deguonies priemones efektyviai baseinų priežiūrai be chloro ir dar daugelį kitų baseinų priežiūros priemonių.

Plačiau apie baseinų chemijos priemones ir jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-chemija-ir-vandens-prieziura

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Daugiafunkcinis chloras lėto tirpimo 5 in 1 Force 5 (250 g); 5 kg

Daugiafunkcinis chloras lėto tirpimo 5 in 1 „Force5“ (250 g tabl.); 5 kg – 5 produktai viename: nuolatinei baseino vandens dezinfekcijai, kovai su dumbliais, vandens skaidrinimui ir PH balansavimui. Patogus ir efektyvus naudojimas. Minimali baseino vandens priežiūra.

65.00€

Chloras greito tirpimo – Di-chloro granulės šokui; 5 kg

Greito tirpimo Di-chloro granulės; 5 kg – greitai vandens dezinfekcijai, „šokui“, oksidavimui.

55.00€

Aktyvus deguonis su algicidu daugiafunkcinei priežiūrai Ovy tri; 20 l

Aktyvus deguonis su algicidu „Ovy tri“; 20 l – reguliari vandens dezinfekcija, oksidacija, „šokas“ ir dumblių naikinimas viename. Efektyvi baseino vandens priežiūra be chloro. Viskas viename (all in one)!

135.00€

Algicidas dumblių naikinimui Normal QT 15; 5 l

Algicidas dumblių naikinimui „QT 15 NORMAL“; 5 l – efektyviam dumblių naikinimui ir prevencijai.

35.00€

Flokuliantas vandens skaidrinimui (skystas vandens skaidrintojas); 5 l

Flokuliantas vandens skaidrinimui (skystas vandens skaidrintojas); 5 l – greito veikimo vandens skaidrinimas ir nešvarumų šalinimas.

45.00€

PH minus granulės vandens PH ir šarmingumo žeminimui; 8 kg

PH minus granulės vandens PH ir šarmingumo žeminimui; 8 kg – vandens PH balansavimas ir kontrolė.

45.00€

Chloras lėto tirpimo – lėto Tri-chloro tabletės; 5 kg

Chloras lėto tirpimo – lėto Tri-chloro tabletės (250 g); 5 kg – pastoviai vandens dezinfekcijai ir chloro lygio palaikymui.

55.00€

Algicidas šokas prieš dumblius QT 20 SUPER; 5 l

Algicidas „šokas“ prieš dumblius „QT 20 SUPER“; 5 l - greitam dumblių pašalinimui ir prevencijai.

45.00€

Neputojantis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 JET 35; 5 l

Neputojantis daugiafunkcinis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 „JET 35“; 5 l – dumblių naikinimas, metalų šalinimas ir vandens skaidrinimas.

55.00€

Aktyvus deguonis su chloru 5 in 1 (viskas viename) Ovy Twin; 4,5 kg

Aktyvus daugiafunkcinis deguonis su chloru 5 in 1 (viskas viename) „Ovy Twin“; 4,5 kg – vandens dezinfekcija, oksidavimas, „šokas“, dumblių naikinimas, skaidrinimas ir PH balansavimas viename.

100.00€

PH plus granulės vandens PH didinimui; 1 kg

„PH plus“ granulės vandens PH didinimui; 1 kg – vandens balansavimui, koregavimui ir kontrolei.

20.00€

Bromo šoko granulės vandens oksidacijai be chloro; 5 kg

Bromo „šoko“ granulės vandens oksidacijai be chloro; 5 kg – baseino vandens „šokui“, greitai dezinfekcijai, oksidacijai be chloro.

71.00€

Bromo lėto tirpimo tabletės vandens dezinfekcijai be chloro; 5 kg

Bromo lėto tirpimo tabletės; 5 kg – reguliariai baseino ir Spa dezinfekcijai be chloro.

71.00€

Daugiafunkcinis chloras greito tirpimo 5 in 1 Multiaction (20 g) 1 kg

Daugiafunkcinis chloras greito tirpimo chloras „Multiaction“ 5 in 1 (20 g tabl.) 1 kg – 5 produktai viename: reguliariai vandens dezinfekcijai, dumblių prevencijai, vandens skaidrinimui ir PH kontrolei.

 

30.00€

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue®; 946 ml ir aktyvus deguonis Oxyclean; 1 kg (didelis)

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys, kurį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 946 ml – ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas; aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

160.00€

Kubilų ir masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue®; 237 ml ir aktyvus deguonis Oxyclean; 1 kg (mažas)

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys, kurį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 237 ml – ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas; aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

100.00€

Aktyvus deguonis kubilui, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai Oxyclean; 1 kg

Aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro.

50.00€

Aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai Oxyclean; 5 kg

Aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 5 kg – deguonies „šoko“ granulės greitai kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens dezinfekcijai, oksidacijai, šokui. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro.

200.00€

Flokulianto kasetės vandens skaidrinimui (vandens skaidrintojas); 1 kg (8x125 g)

Flokulianto kasetės (vandens skaidrintojas); 1 kg (8x125 g) – baseino vandens skaidrinimui ir nešvarumų šalinimui.

35.00€

Algicidas dumblių naikinimui Normal QT 15; 1 l

Algicidas dumblių naikinimui „QT 15 NORMAL“; 1 l – efektyviam dumblių naikinimui ir prevencijai.

20.00€

Algicidas šokas prieš dumblius QT 20 SUPER; 1 l

Algicidas „šokas“ prieš dumblius „QT 20 SUPER“; 1 l - greitam dumblių pašalinimui ir prevencijai.

25.00€

Neputojantis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 JET 35; 1 l

Neputojantis daugiafunkcinis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 „JET 35“; 1 l – dumblių naikinimas, metalų šalinimas ir vandens skaidrinimas.

25.00€

Flokuliantas vandens skaidrinimui (skystas vandens skaidrintojas); 1 l

Flokuliantas vandens skaidrinimui (skystas vandens skaidrintojas); 1 l – greito veikimo vandens skaidrinimas ir nešvarumų šalinimas.

30.00€

PH minus granulės vandens PH ir šarmingumo žeminimui; 1,5 kg

PH minus granulės vandens PH ir šarmingumo žeminimui; 1,5 kg – vandens PH balansavimas ir kontrolė.

25.00€