Aktyvus deguonis su algicidu daugiafunkcinei priežiūrai Ovy tri; 20 l

Aktyvus deguonis su algicidu „Ovy tri“; 20 l – reguliari vandens dezinfekcija, oksidacija, „šokas“ ir dumblių naikinimas viename. Efektyvi baseino vandens priežiūra be chloro. Viskas viename (all in one)!

„Ovy tri“ – aukštos kokybės daugiafunkcinis skystas aktyvus deguonis su algicidu, skirtas nuolatinei baseino ar Spa baseino vandens dezinfekcijai, dumblių prevencijai, oksidavimui ir „šokui“.

„Ovy tri“ yra 100 % natūralus ir ekologiškas produktas, pilnai eliminuojantis chlorą ir jo poreikį.

„Ovy tri“ efektyviai naikina visus mikrobus, bakterijas ir virusus, šalina grybelį ir panaikina pelėsį. Aktyvus deguonis turi flokuliacinių savybių, todėl vanduo visuomet bus išlaikomas švarus, skaidrus ir tyras. Produktas atstato drumstą ar žalią vandenį į normalią būseną.

„Ovy tri“ yra visiškai nepavojingas žmonėms ir supančiai aplinkai. Europoje autorizuotas ir pripažintas dezinfekantas, bei plačiai naudojamas, kaip pagrindinis dezinfekantas komerciniuose baseinuose ir Spa.

Produkto savybės: dezinfekantas, baktericidas, algicidas, dumblių prevencija, koaguliantas, oksidatorius, šokas, organinių teršalų valymas, kvapų šalinimas, ekologiškas produktas be chloro.

Produkto naudojimas:

Dezinfekcijos palaikymo norma: 30-40 ppm (mg/l).

Oksidavimas (šokas): 1 l / 10 m3 vandens.

Reguliari dezinfekcija: 500 ml / 10 m3 vandens kas savaitę.

Pastaba: „Ovy tri“ produktas visiškai nedera tarpusavyje su chloro produktais.

Pakuotė: 20 l.

Pagaminta: Prancūzijoje

Gamintojas: „Ocedis“.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai