Aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai Oxyclean; 1 kg

Aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“ 1 kg – deguonies „šoko“ granulės greitai kubilo, masažinės vonios, baseino ar SPA baseino vandens dezinfekcijai, oksidacija ir „šokui“, pasirinkusiems vandens priežiūrą be chloro.

„Oxyclean“ – aukštos kokybės kubilo, masažinės vonios, baseino ir SPA baseino vandens oksidatorius („šokas“). Greitai tirpstančios aktyvaus deguonies granulės efektyviai dezinfekuoja ir oksiduoja drumstą vandenį, sunaikina esamus dumblius, atstato drumsto ar žalio vandens skaidrumą.

Produkto savybės: „šokas“, oksidatorius, ekologiškas produktas be chloro, organinių teršalų valymas, kvapų šalinimas, putojimo šalinimas.

„Oxyclean“ naudojimas: Jei naudojate produktą kubile arba burbulinėje vonioje – įpylus vandens į atskirą indą, reikiamą kiekį produkto ištirpinkite jame ir viską supilkite į kubilą arba džiakuzi.

Jei turite skimerio krepšelį – įberkite reikiamą produkto kiekį į skimerį.

Naudojant produktą vandenyje neturi būti besimaudančiųjų. Jei vandenyje yra dumblių, dvigubai padidinkite dozę.

Idealus pasirinkimas kaitinimosi kubilo, masažinės vonios ar SPA baseino bechnlorei vandens priežiūrai, naudojant kartu su algicidu baktericidu „PristineBlue®“.

Dozavimas: 200 g / 10 m3 vandens.

Reguliari priežiūra: 150 g / 10 m3 vandens kas savaitę.

Pakuotė: 1 kg (granulės).

Pagaminta: Prancūzijoje.

Pastaba. Produktas parduodamas neoriginalioje pakuotėje. Produktas pilstomas į Jūsų arba mūsų pasirinktą tarą. Šio kiekio produkto nuotrauka neatitinka produkto išvaizdos. Jei norite pirkti produktą originalioje pakuotėje, rinkitės 5 kg produktą: Aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai Oxyclean; 5 kg.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai