Vandens dezinfekcija be chloro – Aktyvus deguonis

Vandens dezinfekcija be chloro – Aktyvus deguonis

Vandens dezinfekavimas aktyviuoju deguonimi – tai švelni alternatyva chlorui. Bechloriai produktai efektyviai veikia kaip vandens dezinfekcijos ir dumblių prevencijos priemonės – dezinfekuoja, skaidrina vandenį, nedirgina odos bei plaukų, neturi chloro kvapo.

Aktyvus deguonis sunaikina visus mikrobus, bakterijas ir virusus, šalina grybelį ir panaikina pelėsį. Daugiafunkciniai aktyvaus deguonies produktai turi ir flokuliacinių savybių, todėl vanduo visuomet bus išlaikomas švarus, skaidrus ir tyras, bei atstato drumstą ar žalią vandenį į normalią būseną.

Aktyvaus deguonies produktai yra visiškai nepavojingi žmonėms ir supančiai aplinkai. Europoje autorizuoti ir pripažinti dezinfekantai, bei plačiai naudojami, kaip pagrindinis dezinfekantas komerciniuose baseinuose ir Spa.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Aktyvus deguonis su algicidu daugiafunkcinei priežiūrai Ovy try; 20 l

Aktyvus deguonis su algicidu „Ovy tri“; 20 l – reguliari vandens dezinfekcija, oksidacija, „šokas“ ir dumblių naikinimas viename. Efektyvi baseino vandens priežiūra be chloro. Viskas viename (all in one)!

135.00€

Aktyvus deguonis su chloru 5 in 1 (viskas viename) Ovy Twin; 4,5 kg

Aktyvus daugiafunkcinis deguonis su chloru 5 in 1 (viskas viename) „Ovy Twin“; 4,5 kg – vandens dezinfekcija, oksidavimas, „šokas“, dumblių naikinimas, skaidrinimas ir PH balansavimas viename.

80.00€

Bromo šoko granulės vandens oksidacijai be chloro; 5 kg

Bromo „šoko“ granulės vandens oksidacijai be chloro; 5 kg – baseino vandens „šokui“, greitai dezinfekcijai, oksidacijai be chloro.

71.00€

Bromo lėto tirpimo tabletės vandens dezinfekcijai be chloro; 5 kg

Bromo lėto tirpimo tabletės; 5 kg – reguliariai baseino ir Spa dezinfekcijai be chloro.

71.00€