Daugiafunkcinis lėto tirpimo aktyvus deguonis ir chloras 5 in 1 vandens dezinfekcijai Ovy Twin; 4,5 kg

Produkto Kodas: OWYTWIN4.5
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 110.00€

Daugiafunkcinis lėto tirpimo aktyvus deguonis ir chloras 5 in 1 (viskas viename) vandens dezinfekcijai „Ovy Twin“; 4,5 kg  – vandens dezinfekcija, oksidavimas, „šokas“, apsauga nuo dumblių, vandens skaidrinimas ir PH balansavimas viename.

Aktyvus daugiafunkcinis deguonis su chloru 5 in 1 „Ovy Twin“ sukurtas reguliariai vandens dezinfekcijai, apsaugai nuo vandens žaliavimo ir dumblių, „šokui“, oksidavimui, vandens skaidrinimui bei PH balansavimui.

Deguonis su chloru „Ovy Twin“ – aukštos kokybės daugiafunkcinis produktas 5 in 1, sukurtas aktyvaus deguonies ir chloro pagrindu, efektyviai reguliariai baseino vandens dezinfekcijai ir prevencijai. „Ovy Twin“ sudėtyje esantis aktyvus deguonis ir chloras užtikrina reguliarią vandens dezinfekciją ir oksidavimą – „šoką“. Produkte esantis algicidas apsaugo nuo vandens žaliavimo, PH stabilizatorius balansuoja vandens PH, o flokuliantas skaidrina vandenį.

Produkto savybės: dezinfekantas, apsauga nuo dumblių ir vandens žaliavimo, flokuliantas, oksidatorius, pH kontrolė.

Pakuotė: 4,5 kg (9 tabletės po 500 g).

Dozavimas: 1 tabletė / 30 m3 - 45 m3 vandens kas savaitę.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai