Priemonė nuo vandens žaliavimo Normal QT 15; 5 l

Produkto Kodas: ALGICIDAS15
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 55.00€

Priemonė nuo vandens žaliavimo „QT 15 NORMAL“; 5 l –  apsaugo vandenį nuo visų rūšių dumblių formavimosi. Jei yra pastoviai palaikoma tinkama ir reguliari priemonės koncentracija vandenyje, dumblių ir jų sukeliamų problemų yra visiškai išvengiama.

Aukštos kokybės efektyvus produktas apsaugantis nuo dumblių susidaryno. „QT 15“ priemonė yra suderinama su visomis filtravimo sistemomis. Produkto aukštam efektyvumui neįtakoja vandens PH lygis.

Produkto savybės: apsauga ir prevencija nuo dumblių, produktas be chloro.

Produkto naudojimas:

Prevencinė baseino priežiūra, prieš jo užpildymą vandeniu: išleiskite iš baseino seną vandenį, išvalykite ir išpurkškite baseino sienas ir dugną atskiestu „QT 15“ (1/10). Skirkite ypatingą dėmesį šioms baseino sienų ir dugno dalims: skimeriui, graibštams, latakams, dugno trapui ir cirkuliacinėms angoms. Leiskite produktui veikti vieną valandą prieš baseino užpildymą vandeniu.

Palaikomoji priežiūra: prasidedant sezonui priemonės dozę padvigubinkite. Sezonu metu: kiekvieną savaitę reikiamą produkto kiekį pilkite tiesiai į baseino vandenį prieš cirkuliacines angas, kuomet yra įjungtas filtravimas. Esant aukštai temperatūrai ir/arba stipriam lietui, jei atsiranda dumblių (baseino sienelės tampa slidžios) atlikite vandens oksidavimo – „šoko“ procedūrą (chloru arba aktyviu deguonimi), kurią papildykite sekančią dieną įpildami į vandenį dvigubą normą priemonės.

Dozavimas: 300 ml / 10 m3 vandens prasidedant sezonui.

Reguliari priežiūra: 150 ml / 10 m3 vandens kas savaitę.

Pakuotė: 5 l.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai