Algicidas dumblių naikinimui Normal QT 15; 5 l

Algicidas dumblių naikinimui „QT 15 NORMAL“; 5 l – efektyviam dumblių naikinimui ir prevencijai.

Algicidas – aukštos kokybės efektyvus produktas dumblių šalinimui ir prevencijai. „QT 15“ algicidas yra suderinamas su visomis filtravimo sistemomis. Produkto aukštam efektyvumui neįtakoja vandens PH lygis.

Produkto savybės: algicidas, dumblių prevencija ir naikinimas, produktas be chloro.

Produkto naudojimas:

Prevencinė baseino priežiūra, prieš jo užpildymą vandeniu: išleiskite iš baseino seną vandenį, išvalykite ir išpurkškite baseino sienas ir dugną atskiestu algicidu „QT 15“ (1/10). Skirkite ypatingą dėmesį šioms baseino sienų ir dugno dalims: skimeriui, graibštams, latakams, dugno trapui ir cirkuliacinėms angoms. Leiskite produktui veikti vieną valandą prieš baseino užpildymą vandeniu.

Palaikomoji priežiūra: prasidedant sezonui algicido dozę padvigubinkite. Sezonu metu: kiekvieną savaitę reikiamą produkto kiekį pilkite tiesiai į baseino vandenį prieš cirkuliacines angas, kuomet yra įjungtas filtravimas. Esant aukštai temperatūrai ir/arba stipriam lietui, jei atsiranda dumblių (baseino sienelės tampa slidžios) atlikite vandens oksidavimo – „šoko“ procedūrą (chloru arba aktyviu deguonimi), kurią papildykite sekančią dieną įpildami į vandenį dvigubą normą algicido.

Dozavimas: 300 ml / 10 m3 vandens prasidedant sezonui.

Reguliari priežiūra: 150 ml / 10 m3 vandens kas savaitę.

Pakuotė: 5 l.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai