Chloras greito tirpimo – Di-chloro granulės šokui; 5 kg

Produkto Kodas: GRCHLORAS5
Sandelyje: 102
Svoris: 5.00kg

Kaina: 50.00€

Greito tirpimo Di-chloro granulės; 5 kg – greitai vandens dezinfekcijai, „šokui“, oksidavimui.

Di-chloras – aukštos kokybės greitai tirpstančios granulės su dideliu aktyvaus chloro kiekiu, papildomai ir greitai vandens dezinfekcijai bei „šokui“ (oksidavimui).

Di-chloras yra stabilus dėl cianuro rūgšties, tačiau šios priemonės pH yra labiau neutralus dėl natrio pagrindo. Di-chloras yra granulių pavidalo junginys, kuris yra paskleidžiamas baseino vandens paviršiuje. Ši priemonė yra plačiai rekomenduojama naudoti viniliniuose ir dirbtinio pluošto baseinuose dėl savo greitai ištirpstančios savybės. Be to, jis gali pakelti cianuro rūgšties lygį iki priimtino lygio.

Produkto savybės: dezinfekantas, oksidatorius („šokas“), chloro produktas, organinių teršalų valymas, kvapų šalinimas, PH kontrolė.

Produkto naudojimas: veikiant filtravimo sistemai, reikiamas Di-chloro granulių kiekis beriamas į skimerį. Produktas gali būti tiesiogiai pilamas į baseino vandenį, prieš tai ištirpinus vandenyje.

Reguliarus naudojimas: chloro lygį palaikykite tarp 1.5 ir 2.0 mg/L. Vanduo turi būti testuojamas vieną kartą per savaitę. pH lygį palaikykite tarp 7.0 ir 7.4.

Reguliariai dezinfekcijai naudoti kartu su lėto tirpimo daugiafunkcinėmis arba Tri-chloro tabletėmis.

Oksidavimas (šokas): 150 g/ 10 m3 vandens.

Pakuotė: 5 kg (granulių).

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai