Chloras lėto tirpimo – lėto Tri-chloro tabletės; 1,25 kg

Produkto Kodas: LĖTCHLORAS1,25
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 22.00€

Chloras lėto tirpimo – lėto Tri-chloro tabletės (250 g); 1,25 kg – pastoviai vandens dezinfekcijai ir chloro lygio palaikymui.

Aukštos chloro koncentracijos lėtai tirpstantis Tri-chloras yra naudojamas pastoviai baseino vandens dezinfekcijai ir chloro koncentracijai palaikyti. Tri-chloras sunaikina visų tipų mikroorganizmus esančius vandenyje (bakterijas, grybelius ir t.t). Produktas suderinamas su visų tipų filtravimo įranga.

Tri-chloras naudojamas per vandens padavimo (persipylimo) sistemas, gali būti įdedamas į plūdes ar skimerį. Tri-chloras yra plačiausiai naudojamas dezinfekantas, nes priemonės efektyvumas atitinka kainą, ją lengva naudoti ir ji yra atspari suirimui sąlytyje su saulės šviesa.

Produkto savybės: dezinfekantas, dumblių prevencija, chloro produktas.

Naudojimas: Reikiamas produkto kiekis dedamas į skimerį arba plaukiojantį dozatorių, kas 5 - 8 dienos, atsižvelgiant į vandens temperatūrą ir filtravimo laiką. Chloro lygį palaikykite tarp 1.5 ir 2.0 mg/L. Vanduo turi būti testuojamas vieną kartą per savaitę. pH lygį palaikykite tarp 7.0 ir 7.4.

Vandens „šokui“ ir oksidacijai atlikti rekomenduojama reguliariai naudoti greito tirpimo chlorą – Di-chloro granulės šokui.

Dozavimas: 1 tabletė / 25 m3 vandens kas savaitę.

Pakuotė: 1,25 kg.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai