Tvenkinių ir fontanų priežiūra ir dumblių naikinimo priemonės

Tvenkinių ir fontanų dumblių naikinimo priemonė algicidas baktericidas „EarthTec®“ – itin efektyviai naikina visų rūšių dumblius tvenkiniuose su žuvimis, fontanuose, akvariumuose, ežeruose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose ir kitose vandens sistemose.

Įsigyti algicidą baktericidą „EarthTec®“ galite čia: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-priemone-naikinanti-dumblius-algicidas-baktericidas-earthtec

 

Amoniako dujų mažinimas ir dujas gaminančių bakterijų kontrolė

„EarthTec®“ yra pažangus, turintis žemą pH, algicidas baktericidas, naudojamas ežeruose, tvenkiniuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose, fontanuose ir kitose vandens sistemose. Tačiau produkto panaudojimas yra kur kas platesnis. Dėl savo unikalių savybių – jis sėkmingai pritaikomas žemės ūkyje ir agronomijoje.

 Dumblių naikinimas tvenkinuose su žuvimis

Algicidas baktericidas „EarthTec®“ sukurtas dumblių naikinimui ežeruose, tvenkiniuose, fontanuose ir kitose vandens sistemose, kuriuose yra žuvų. Produktas efektyviai naikina dumblius, bet nekenkia jokiems gyviems organizmams.

Tvenkinių, geriamojo vandens, nuotekų vandens valymas

Valdykite savo vandens paruošiamąjį priežiūros procesą su „EarthTec®“, inovatyviu algicidu baktericidu, turinčiu žemą pH, kuriame yra 99,99 % biologiškai aktyvių vario jonų (Cu++).

Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius

„EarthTec®“ yra pažangus, turintis žemą pH, algicidas ir baktericidas, sukurtas kovoti su dumblių žydėjimu ir viešėjimu, naudojamas ežeruose, tvenkiniuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose, fontanuose ir kitose vandens sistemose.