Dumblių naikinimas tvenkinuose su žuvimis


Algicidas baktericidas „EarthTec®“  yra patvirtintas ir patikimas produktas, efektyviai naikinantis visų rūšių dumblius ir nekenkiantis jokiems gyviems organizmams. „EarthTec®“ yra sukurtas dumblių naikinimui ežeruose, tvenkiniuose, fontanuose ir kitose vandens sistemose, kuriuose yra žuvų.

„EarthTec®“ – dumblių naikinimas tvenkiniuose ir kituose vandens telkiniuose

Aktyvus ingredientas, esantis „EarthTec®“ greitai ir tolygiai pasiskleidžia po vandens paviršių į kurį jis yra įpiltas – produkto nereikia nei maišyti, nei suplakti. Vanduo apdorotas su „EarthTec®“ gali būti naudojamas iš karto po atlikto vandens valymo, be žalos augalams ir žolei.

Dumblių naikinimas tvenkinuose su žuvimis

„EarthTec®“ yra sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas

„EarthTec®“ yra sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standart 60 kaip geriamojo vandens priedas ir užregistruotas JAV aplinkos apsaugos agentūros kaip algicidas ir baktericidas. Aktyvus „EarthTec®“ ingredientas yra biologiškai aktyvi vario jonų (Cu++) forma. „EarthTec®“ turi unikalų hidrotropą, kuris padeda sudaryti didesnę šių jonų koncentraciją, keičiantis vandens sąlygoms.

Skirtingai nei kiti vario sulfato pagrindo vandens valymo produktai, kuriuos galima rasti šiandienos rinkoje, varis, esantis „EarthTec®“, yra ištirpintas ir, kas yra svarbiausia, vario jonų paskleidimas yra kontroliuojamas biologinio poreikio, o ne vandens sąlygų. Šios unikalios savybės leidžia Jums pasiekti ilgalaikę kontrolę, kovojant prieš dumblius ir bakterijas, išvengiant pernelyg intensyvios vandens priežiūros. Tol, kol jie veikia, vario jonai, esantys „EarthTec®“, išlieka vandenyje neribotą laiką nesudarydami nuosėdų, kurios nusėstų vandens sistemų dugne.

„EarthTec®“ reikalingas kovoti ir naikinti skirtingas dumblių rūšis:

Organizmai

0,06 ppm vario koncentracija

(Cu++)

0,12 ppm vario koncentracija

(Cu++)

Cyanophyceae
(Melsvieji-žalieji dumbliai)
Cylindrospermum, Gloeotrichia,
Microcystis   
Anabaena, Aphanizomenon,
Calothrix, Nostoc, Oscillaria,
Phormidium, Symploca
Chlorophyceae
(Žalieji dumbliai)
Closterium, Conferva, Nitella,
Spirogyra, Ulothrix  
Chlorella, Chara, Cladophora,
Coelastrum, Oedogonium,
Pithophora*, Scenedesmus*, Zygnema
Diatomceae
(Titnagdumbliai)
Asterionella, Fragilaria,
Gomphonema, Melosira, Navicula
Achnanthes, Cymbella, Neidium,
Tabellaria
Protozoa
(Pirmuonys-Flagellates)
Dinobryon, Synura, Uroglena,
Volvox
Chlamydomonas*, Eudorina,
Glenodinium, Hawmatococcus,
Pandorina

* Jei dumblių koncentracija labai didelė, reikalinga didesnė „EarthTec®“ vario ppm koncentracija.

„EarthTec®“ reikalingas kovoti ir naikinti skirtingas bakterijų rūšis:

Bakterijos

0,1 ppm – 0,5 ppm vario koncentracija

(Cu++)

Vibrio Cholera per 24 valandas prie 0,5 ppm  
E. coli per 24 valandas prie 0,1 ppm
Streptococcus faecalis per 48 valandas prie 0,1 ppm

Platus „EarthTec®“ produkto panaudojimas

„EarthTec®“ žemės ūkyje ir agronomijoje

Auginant kiaules neretai susidaro nemalonūs kvapai ir dujos. Suformuotos kietųjų dalelių atliekų sankaupos gali sukelti skystų atliekų saugojimo galimybių sumažėjimą atliekų duobėse ir tvenkiniuose. Privalumas, kurį suteikia „EarthTec®“ naudojimas, yra jo sugebėjimas suardyti kietąsias atliekas.

„EarthTec®“ nuotekoms valyti

Tam tikri organizmai Jūsų nuotekų tvenkinyje gali sukelti nemalonius kvapus, taip pat dėl jų gali atsirasti problemų surenkant kietąsias daleles, o tai gali pakenkti įrengimams. „EarthTec®“ yra saugus aplinkai ir padeda išspręsti problemas, susijusias su nuotekų valymu.

„EarthTec®“ geriamo vandens valymui

Geriamame vandenyje gali atsirasti medžiagų, kurios sukels tokias problemas kaip nemalonus vandens kvapas ir skonis, kas gali sukelti THM (Trihalomethanes) ir HAA (Halogenic Acetic Acids) lygių padidėjimą. Žemas „EarthTec®“ pH lygis padeda absorbuoti tiek organines medžiagas, tiek bakterijas. Žemas rūgštingumas taip pat sumažina organinių medžiagų tirpumą ir leidžia huminėms medžiagoms nusėsti.

Įsigyti algicidą baktericidą „EarthTec®“ galite čia: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-priemone-naikinanti-dumblius-algicidas-baktericidas-earthtec

Daugiau informacijos apie „EarthTec®“ produktą: tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.