Kubilų, masažinių vonių, baseinų, SPA priežiūra be chloro PristineBlue®

Kubilų, masažinių vonių, baseinų, SPA priežiūra be chloro PristineBlue®

„PristineBlue®“ – ES patvirtinta alternatyva be chloro, suteikianti galimybę turėti šviežią ir švarų vandenį kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi ir SPA baseinuose. Vanduo apdorotas „PristineBlue®“ tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jis švelnus baseino įrangai ir jis neblukina maudymosi drabužių. Formulė, kuri yra naudojama „PristineBlue®“ yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas.

Kubilų, masažinių vonių, baseinų ir SPA baseinų savininkai, „PristineBlue®“ sistemos pagalba nuo šiol gali prižiūrėti savo baseinų vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

„PristineBlue®“ sistemą sudaro 6-i skirtingi produktai, tačiau kiekvienas iš jų turi labai svarbią paskirtį, dėlto juos rekomenduojama naudoti pagal instrukcijas kartu.

Algicidas baktericidas dumblių naikinimui kubiluose, baseinuose, masažinėse voniose ir SPA „PristineBlue®“ – sistemos pagrindas, skirtas kontrolei su dumbliais ir bakterijomis maudymosi kubiluose, masažinėse voniose, baseinuose ir SPA baseinuose.

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristinePower®“ – natūralus vandens oksidavimas, „šokas“, skaidrinimas. Analogiškas produktas – „Ocedis“ aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“.

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristineExtra®“ – kubilo, masažinės vonios ir baseino vandens oksidavimui, „šokui“, skaidrinimui ir paruošimui naudoti „PristineBlue®“. Analogiškas produktas – „Ocedis“ chloras greito tirpimo – Di-chloro granulės šokui.

Vandens skaidrintojas „PristineClear®“ – kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino drumsto vandens skaidrinimui ir išvalymui. Analogiškas produktas – „Ocedis“ skystas flokuliantas vandens skaidrinimui.

Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas „PristineClean®“ – švariam be nuosėdų ir dėmių kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino vandeniui. Analogiškas produktas – „Ocedis MetalFix“.

Kalcio ir metalų šalintojas „PristineCheck®“ – kalcio ir metalų šalinimui vandenyje, kubilo, masažinės vonios, baseino, Spa baseino vandens paruošimui „PristineBlue®“ naudojimui.

Plačiau apie kubilų, masažinių vonių, Spa baseinų priemones ir jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/kubilu-chemija-masaziniu-voniu-ir-spa-vandens-prieziura-be-chloro

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue®; 946 ml ir aktyvus deguonis Oxyclean; 1 kg (didelis)

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys, kurį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 946 ml – ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas; aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

160.00€

Kubilų ir masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue®; 237 ml ir aktyvus deguonis Oxyclean; 1 kg (mažas)

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys, kurį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 237 ml – ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas; aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

100.00€

Algicidas baktericidas dumblių naikinimui kubiluose, baseinuose, masažinėse voniose ir SPA PristineBlue®; 1892 ml

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 1892 ml – ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi baseinuose bei SPA. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

170.00€

Algicidas baktericidas dumblių naikinimui kubiluose, baseinuose, masažinėse voniose ir SPA PristineBlue®; 946 ml

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 946 ml – ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi baseinuose bei SPA. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

130.00€

Algicidas ir baktericidas dumblių naikinimui kubiluose, baseinuose, masažinėse voniose ir SPA PristineBlue®; 237 ml

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“; 237 ml – ekologiškas dumblių ir bakterijų šalinimas kaitinimosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi baseinuose bei SPA. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro!

50.00€

Aktyvus deguonis kubilui, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai Oxyclean; 1 kg

Aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 1 kg – deguonies šoko granulės greitai kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro.

50.00€

Aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai Oxyclean; 5 kg

Aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“; 5 kg – deguonies „šoko“ granulės greitai kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens dezinfekcijai, oksidacijai, šokui. Puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro.

200.00€

Rinkinys baseino, kubilo, masažinės vonios priežiūrai be chloro PristineBlue SPA Kit Pack

Rinkinys baseino, kubilo, masažinės vonios priežiūrai be chloro „PristineBlue SPA Kit Pack“ – vandens dezinfekcija, oksidavimas ir „šokas“, dumblių naikinimas, kalcio, metalų šalinimas, vandens skaidrinimas ir valymas.

220.00€

Oksidatorius vandens šokui PristinePower®; 453 g

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristinePower®“; 2268 g – natūralus vandens oksidavimas, „šokas“, skaidrinimas. Analogiškas produktas – „Ocedis“ aktyvus deguonis kubilo, masažinės vonios ar baseino vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“.

 

80.00€

Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas PristineClean®; 237 ml

Metalų ir mineralinių dėmių vandenyje šalintojas „PristineClean®“; 237 ml – švariam be nuosėdų ir dėmių kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino vandeniui. Analogiškas produktas „Ocedis MetalFix“.

50.00€

Kalcio ir metalų šalintojas vandenyje PristineCheck®; 237 ml

Kalcio ir metalų šalintojas „PristineCheck®“; 237 ml – kalcio ir metalų šalinimui vandenyje, kubilo, masažinės vonios, baseino, Spa baseino vandens paruošimui „PristineBlue®“ naudojimui.

50.00€

Oksidatorius vandens šokui PristineExtra®; 1812 g

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristineExtra®“; 1812 g – kubilo, masažinės vonios ir baseino vandens oksidavimui, „šokui“, skaidrinimui ir paruošimui naudoti „PristineBlue®“. Analogiškas produktas – „Ocedis“ chloras greito tirpimo – Di-chloro granulės šokui.

 

50.00€

Vandens skaidrintojas PristineClear®; 237 ml

Vandens skaidrintojas „PristineClear®“; 237 ml – kubilo, masažinės vonios, baseino ar Spa baseino drumsto vandens skaidrinimui ir išvalymui. Analogiškas produktas – „Ocedis“ skystas flokuliantas vandens skaidrinimui.

 

50.00€