Oksidatorius vandens šokui PristineExtra®; 1812 g

Produkto Kodas: PRISTINEEXTRA1812
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 50.00€

Oksidatorius vandens „šokui“ „PristineExtra®“; 1812 g – kubilo, masažinės vonios ir baseino vandens oksidavimui, „šokui“, skaidrinimui ir paruošimui naudoti „PristineBlue®“. Analogiškas produktas – „Ocedis“ chloras greito tirpimo – Di-chloro granulės šokui.

„PristineExtra®“ yra vandens oksidatorius, kuris oksiduoja ir paruošia baseino, Spa baseino ar kaitinimosi kubilo vandenį naudoti „PristineBlue®“.

„PristineExtra®“ – tai 99 % grynumo natrio Di-chloro „šokas“ (labai stiprus oksidatorius), kuris greitai tirpsta ir išgaruoja. Vanduo greitai atsistato, nelieka chloro kvapo ir sugrįžta į normalią būseną – be chloro!

„PristineExtra®“ taip pat gali būti naudojamas sprendžiant įvairias vandens problemas, šalinant kvapus bei organines medžiagas, teršalus, kūno riebalus, bei visas kitas daleles, kurios susikaupia ir sukelia vandens drumstumą bei pilkumą

„PristineExtra®“ produkto savybės: dezinfekantas, oksidatorius ir „šokas“, organinių teršalų valymas, kvapų šalinimas.

Naudojimas: Veikiant baseino cirkuliacijai, reikiamą produkto kiekį išberti mažomis dozėmis tiesiai į vandenį, aplink visą baseino perimetrą. Norint išvengti baseino dangos pažeidimų, būtina neištirpusias granules nuo dugno išsklaidyti. Neleiskite neištirpusioms produkto granulėms kontaktuoti su metaliniais paviršiais.

Vandens temperatūrai esant žemesnei nei 20° C, rekomenduojama šį produktą iš anksto ištirpinti vandenyje. Naudoti tik plastikinį ir švarų indą. Maišyti tik gerai vėdinamoje patalpoje arba lauke. Vandens tirpalą maišyti tik su švariu, plastikinių ar medinių įrankiu. Vandens tirpalą supilti giliausioje baseino vietoje. VISADA berkite „PristineExtra®“ produktą tiesiai į vandenį; nepilkite vandens ant „PristineExtra®“ produkto. Neberkite produkto daugiau kaip 460 g, mažiau nei į 12 litrų šalto vandens. „PristineExtra®“ negalima maišyti su jokiais kitais produktais.

Naudotis baseinu iškarto po apdorojimo su „PristineExtra®“ draudžiama, jei esamo chloro lygis viršija 3,0 ppm. Padidėjusi kūno ar sveikatos sužalojimo rizika. Būtina laukti 2 – 4 valandas, arba tol kol esamas chloro lygis vandenyje nukris žemiau 3,0 ppm.

Baseino vandens priežiūra:

Dozavimas: 120 g / 10 000 l vandens kas 2 savaites.

Kubilo, masažinės vonios ar Spa baseino vandens priežiūra:

Dozavimas: 5 g / 380 l vandens kas 2 savaites. Esant labai didelei besimaudančiųjų apkrovai ir drumstam SPA baseino vandeniui oksiduokite 5 g / 380 l vandens (1-nas arbatinis šaukštelis), po kiekvienų maudynių. Naudoti ne dažniau nei vieną kartą per parą.

Pakuotė: 4 lb / 1812 g.

Pagaminta: JAV.

Gamintojas: „PristineBlue“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai