Neputojantis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 JET 35; 5 l

Produkto Kodas: JET35/5
Sandelyje: nėra
Svoris: 5.00kg

Kaina: 55.00€

Neputojantis daugiafunkcinis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 „JET 35“; 5 l – dumblių naikinimas, metalų šalinimas ir vandens skaidrinimas.

Neputojantis algicidas „JET 35“ – aukštos kokybės, neputojantis, koncentruotas algicidas, dumblių naikinimui ir prevencijai. Produktas efektyviai sunaikina esamus dumblius ir užkerta kelią naujų formavimuisi. Neputojantis algicidas „JET 35“ – trigubo poveikio dumblius naikinanti priemonė, kuri kovoja su dumbliais, kalcio apnašomis ir metalo nuosėdomis.

Dėl unikalios sudėties, neputojantis algicidas „JET 35“ taip pat turi ir vandens skaidrinimo poveikį. Produktas yra suderinamas su visomis filtravimo sistemomis. Didelis efektyvumas kuriam neįtakoja pH lygis.

Produkto savybės: algicidas, dumblių prevencija ir naikinimas, skaidrinimas, metalų šalinimas, produktas be chloro.

Produkto naudojimas:

Prevencinė baseino priežiūra, prieš jo užpildymą vandeniu: išleiskite iš baseino seną vandenį, išvalykite ir išpurkškite baseino sienas ir dugną atskiestu algicidu „JET 35“ (1/10). Skirkite ypatingą dėmesį šioms baseino sienų ir dugno dalims: skimeriui, graibštams, latakams, dugno trapui ir cirkuliacinėms angoms. Leiskite produktui veikti valandą prieš baseino užpildymą vandeniu.

Palaikomoji priežiūra sezono metu: naudokite 150 ml algicido „JET 35“ / 10 m3 vandens kas 15 dienų prevencijos tikslais. Pilkite tiesiai į baseino vandenį prieš cirkuliacines angas, kuomet yra įjungtas filtravimas. Esant aukštai temperatūrai ir/arba stipriam lietui, jei atsiranda dumblių (baseino sienelės tampa slidžios) gydomaisiais tikslais naudokite 300 – 600 ml algicido „JET 35“ / 10 m3 vandens. Algicidas „JET 35“ palaipsniui pašalina kalcio apnašas ir metalo nuosėdas, bei suriša metalo jonus atsakingus už šias problemas (geležį, magnį, varį); šie progresyvūs patobulinimai taps akivaizdūs maždaug po dviejų savaičių.

Reguliari priežiūra: 150 ml / 10 m3 vandens kas 2 savaites.

Pakuotė: 5 l.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai