Neputojanti daugiafunkcinė priemonė nuo vandens žaliavimo 3 in 1 JET 35; 5 l

Produkto Kodas: JET35-5
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 55.00€

Neputojanti daugiafunkcinė priemonė nuo vandens žaliavimo 3 in 1 „JET 35“; 5 l –  –  apsaugo vandenį nuo visų rūšių dumblių formavimosi. Apsauga nuo vandens žaliavimo, metalų šalinimas ir vandens skaidrinimas.

Neputojanti daugiafunkcinė, nemputojanti koncentruota priemonė apsaugai ir prevencijai nuo dumblių ir žaliavimo. Tai trigubo poveikio daugiafunckinė priemonė, kuri kovoja su dumbliais, kalcio apnašomis ir metalo nuosėdomis. Dėl unikalios sudėties, „JET 35“ taip pat turi ir vandens skaidrinimo poveikį. Produktas yra suderinamas su visomis filtravimo sistemomis.

Didelis efektyvumas kuriam neįtakoja pH lygis.

Produkto savybės: dumblių prevencija ir naikinimas, skaidrinimas, metalų šalinimas, produktas be chloro.

Produkto naudojimas:

Prevencinė baseino priežiūra, prieš jo užpildymą vandeniu: išleiskite iš baseino seną vandenį, išvalykite ir išpurkškite baseino sienas ir dugną atskiestu „JET 35“ (1/10). Skirkite ypatingą dėmesį šioms baseino sienų ir dugno dalims: skimeriui, graibštams, latakams, dugno trapui ir cirkuliacinėms angoms. Leiskite produktui veikti valandą prieš baseino užpildymą vandeniu.

Palaikomoji priežiūra sezono metu: naudokite 150 ml priemonės „JET 35“ / 10 m3 vandens kas 15 dienų prevencijos tikslais. Pilkite tiesiai į baseino vandenį prieš cirkuliacines angas, kuomet yra įjungtas filtravimas. Esant aukštai temperatūrai ir/arba stipriam lietui, jei atsiranda dumblių (baseino sienelės tampa slidžios) gydomaisiais tikslais naudokite 300 – 600 ml „JET 35“ / 10 m3 vandens.

„JET 35“ palaipsniui pašalina kalcio apnašas ir metalo nuosėdas, bei suriša metalo jonus atsakingus už šias problemas (geležį, magnį, varį); šie progresyvūs patobulinimai taps akivaizdūs maždaug po dviejų savaičių.

Reguliari priežiūra: 150 ml / 10 m3 vandens kas 2 savaites.

Pakuotė: 5 l.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.  

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai