Algicidas šokas prieš dumblius QT 20 SUPER; 5 l

Produkto Kodas: ALGICIDAS20
Sandelyje: nėra
Svoris: 5.00kg

Kaina: 45.00€

Algicidas „šokas“ prieš dumblius „QT 20 SUPER“; 5 l - greitam dumblių pašalinimui ir prevencijai.

Algicidas „QT 20 SUPER“ – aukštos kokybės koncentruotas algicidas efektyviam ir greitam dumblių naikinimui ir prevencijai. Algicidas efektyviai sunaikina esamus dumblius ir sudaro prevenciją naujų formavimuisi. Produktas suderinamas su visomis filtravimo sistemomis. Didelis efektyvumas kuriam neįtakoja PH lygis.

Naudojimas:

Prevencinė baseino priežiūra, prieš jo užpildymą vandeniu: išleiskite iš baseino seną vandenį, išvalykite ir išpurkškite baseino sienas ir dugną atskiestu Algicidu „QT 20 SUPER“ (1/10). Skirkite ypatingą dėmesį šioms baseino sienų ir dugno dalims: skimeriui, graibštams, latakams, dugno trapui ir cirkuliacinėms angoms. Leiskite produktui veikti vieną valandą prieš baseino užpildymą vandeniu.

Palaikomoji priežiūra: prasidedant sezonui algicido dozę padvigubinkite. Sezono metu: kiekvieną savaitę reikiamą produkto kiekį pilkite tiesiai į baseino vandenį prieš cirkuliacines angas, kuomet yra įjungtas filtravimas. Esant aukštai temperatūrai ir/arba stipriam lietui, jei atsiranda dumblių (baseino sienelės tampa slidžios) atlikite vandens oksidavimo – „šoko“ procedūrą (chloru, bromu, aktyviu deguonimi), kurią papildykite sekančią dieną įpildami dvigubą algicido normą.

Dozavimas: 250 ml / 10 m3 vandens prasidedant sezonui.

Reguliari priežiūra: 100 ml / 10 m3 vandens kas savaitę.

Pakuotė: 5 l.

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai