Baseinų smėlinių filtrų užpildas Сeolitas (Zeolitas), aktyvuotas Natriu; fr. 0,5-1,0; 25 kg

Produkto Kodas: CEOEKONA-0,5-1
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 80.00€

Baseinų smėlinių filtrų užpildas Сeolitas (Zeolitas), aktyvuotas Natriu NA, frakcija: 0,5-1,0 mm; 5 kg – aukštos kokybės ir geriausio efektyvumo smėlinių filtrų užpildas (filtravimo medžiaga).

Ceolitas absorbuoja amoniaką ir toksines medžiagas, šalina nitratus, nitritus, minkština vandenį, šalina chemikalų kvapą ir t.t. Specialus aktyvuotas ceolitas su natriu NA yra vienas geriausių ceolito produktų, skirtų baseino, tvenkinio, geriamo vandens filtravimo sistemoms.

Ceolitas – vienas mineralas, skirtingi filtravimo būdai:

  • Ceolitas absorbuoja toksišką amoniaką ir sunkiuosius metalus.
  • Ceolitas absorbuoja žalingus junginius, kurie formuojasi vandenyje.
  • Ceolitas filtruoja 4 mikronų ir didesnes daleles.
  • Ceolitas neleidžia formuotis baseino vandenyje chloraminams.
  • Ceolitas sumažina akių ir odos sudirgimų riziką.
  • Ceolitas apsaugo nuo dumblių ir samanų formavimosi.
  • Naudojant ceolitą vanduo tampa skaidrus ir biologiškai švarus.
  • Ceolitas pašalina dujas ir blogus kvapus.

Ceolitas suteikia galimybes fiziniam kietųjų dalelių vandenyje filtravimui. Kvarcinio smėlio filtrai gali filtruoti daleles, kurios yra 20 – 40 mikronų dydžio ar didesnės, tuo tarpu ceolitas gali filtruoti 4 mikronų dydžio ir didesnes daleles. Be to, ceolitas leidžia sumažinti būtinų sistemos perplovimų skaičių.

Kvarcinis smėlis yra inertinė medžiaga ir jis chemiškai yra visiškai pasyvus. Ceolitas dėl savo aukštos jonų mainų gebos, pašalina iš vandens amoniaką, kuris atsiranda iš ištirpusio prakaito bei šlapimo (maždaug 100%) bei metalo jonus.

Ceolitas suteikia galimybes fiziniam kietųjų dalelių vandenyje filtravimui. Kvarcinio smėlio filtrai gali filtruoti daleles, kurios yra 20 – 40 mikronų dydžio ar didesnės, tuo tarpu ceolitas gali filtruoti 4 mikronų dydžio ir didesnes daleles. Ceolitas stipriai sumažina sistemos praplovimų skaičių ir išlaidas cheminėms medžiagoms.

Ceolito ir kvarcinio smėlio palyginimas

SAVYBĖS CEOLITAS KVARCINIS SMĖLIS
Filtravimas: > 4 mikronai. > 35 mikronai.
Porėtumas: +++++ ++
Paviršiaus plotas: +++++ +++
Amoniako absorbavimas: Taip. Ne.
Sunkiųjų metalų absorbavimas: Taip. Ne.
Blogų kvapų pašalinimas: Taip. Ne.
Tūrio tankis*: ~ 0,8 kg/l. ~ 1,2 kg/l.

* Ceolitas yra ingredientas, kuris yra 15 % lengvesnis nei smėlis. Jūs galite užpildyti filtrą su ≈ 85 kg ceolito, vietoje 100 kg smėlio.

Ceolitai – tai hidratuoti aliuminio silikatai, turintys kristalinę formą, kuri suteikia galimybę absorbuoti dujas, kvapus, drėgmę, naftos cheminius produktus, žemo lygio radioaktyvius elementus, amoniaką ir daugybę kitų įvairių tirpalų.

Ceolitų struktūra panaši į karkasą ir ji suteikia didesnį vidinį ir išorinį paviršių ant kurio gali vykti jonų apsikeitimai ir cheminės reakcijos. Ceolito poros dengia 50% jo tūrio. Porėta ceolito struktūra padeda surinkti ir išlaikyti surinktas žalingas daleles, kurios gali būti iki 4 mikronų dydžio arba didesnės.

Ceolitas (klinoptilolitas) paprastai turi neigiamą krūvį, todėl jis turi gebėjimą keistis jonais. Šie ceolito aspektai leidžia absorbuoti amoniako jonus (NH4+) ir katijonus, kurie ištirpsta vandenyje. Ceolitas išvalo vandenį atskirdamas tokius sunkiuosius metalus kaip Pb, Cu, Cd, Zn, Co, Cr, Mn ir Fe (beveik 97% kuomet kalbama apie Pb, Cu).

Savo jonų mainų aspekto, ekologiškos struktūros ir žemos kainos dėka, ceolitas (klinoptilolitas) pakeitė įprastinį kvarcinį smėlį kaip baseinų filtravimo sudedamąją medžiagą Europoje, Amerikoje ir Australijoje. Jis kiekvieną dieną yra naudojamas vis dažniau ir plačiau visame pasaulyje.

Ceolito frakcija: 0,5-1,0 mm.

Kokybės klasė: valytas.

Pakuotė: 25 kg.

Pagaminta: Slovėnija.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai