Geriamo vandens filtro užpildas Сeolitas (Zeolitas) ZeoAqua fr. 0,5-1; 25 kg

Geriamo vandens filtro užpildas Сeolitas (Zeolitas) „ZeoAqua“ frakcija: 0,5-1 mm; 25 kg – šis filtro užpildas puikiai tinka geriamo vandens filtravimui. 

Geriamo vandens filtro užpildas Сeolitas (Zeolitas) puikiai susitvarko su per dideliu kiekiu mangano ir geležies, kurie dažnai būna geriamo vandens sistemose. Dėl vandenyje ištirpusio mangano ir geležies, vandens struktūra pasikeičia. Skalbiant, vanduo gali palikti dėmes ant rūbų, o jo skonis geriant, gali pasirodyti kaip „rūdžių ar metalo“, spalva taip pat gali tapti rusva. Paviršiniame vandenyje manganas ir geležis sutinkami retai, tačiau sistemos, kurios naudoja gruntinį, giluminį vandenį dažniausiai turi šių priedų.

Didelis kiekis mangano ir geležies vandenyje sudaro terpę ten augti ir plėstis bakterijoms. Šios bakterijos pradeda augti dėl to, kad reikalingas medžiagas gauna iš mangano ir geležies, kurie susimaišo su vandenyje ištirpusiu deguonimi.  Šios bakterijos pradeda augti ant vamzdyno sienelių. Bakterijų plotai augdami ant sienelių tampa rusvos, rūdžių spalvos dėl geležies arba juodos, dėl mangano. Dėl vandentiekio sistemoje esančių srovių, šios bakterijos atlimpa nuo vamzdyno sienelių ir nudažo vandenį tiek ruda, tiek juoda spalva.

Per didelis mangano ir geležies kiekis geriamajame vandenyje gali sukelti: chronišką nuovargį; artritą; širdies ligas; cirozę; vėžį; skydliaukės ligas; impotenciją; sterilumą.

Geriamo vandens filtro užpildo Сeolito (Zeolito) privalumai:

  • Mažina mangano ir geležies kiekį vandenyje.
  • Sugeria 9 kartus daugiau kenksmingų medžiagų, nei aktyvuota anglis.
  • Filtruoja iki 4 mikronų dydžio daleles.
  • Apsaugo nuo dumblių ir samanų formavimosi.
  • Ceolitas absorbuoja: amoniaką, sunkiuosius metalus, radionuklidus, kvapus ir dujas.
  • Vanduo tampa optiškai ir biologiškai švarus.
  • Natūralus.
  • Ekologiškas

Ceolito frakcija: 0,5-1 mm.

Kokybės klasė: valytas.

Pakuotė: 25 kg.

Pagaminta: Slovėnija.

Gamintojas: „ZeoCem“.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai