Koncentruotas metalų vandenyje šalintojas MetalFix; 2 kg

Produkto Kodas: MetalFix2
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 55.00€

Koncentruotas metalų vandenyje šalintojas „MetalFix“; 2 kg – valo metalų druskas ir jonus iš baseino vandens, neleidžia susidaryti metalų nuosėdoms (vario, geležies, mangano ir t.t.).

Koncentruotas metalų vandenyje šalintojas „MetalFix“ efektyviai valo metalus iš baseino vandens, neleidžia susidaryti metalų nuosėdoms ir kalcio apnašoms. Produktas neputoja, tinka visų tipų filtravimo įrangai ir sistemoms. „MetalFix“ papildo dezinfekavimo priemonių veikimą ir gerina efektyvumą. Sudėtyje neturi fosfatų.

Produkto savybės: neputoja; metalų šalinimas; produktas be chloro; kalcio apnašų prevencija.

Produkto naudojimas:

Naudokite metalų vandenyje šalintoją „MetalFix“ tiesiai į baseino vandenį. 200 g / 10 m3 vandens, produktas beriamas palei baseino kraštą giliausioje vietoje, filtravimo sistemą veikia nuolat priverstiniu būdu.

Reguliarus naudojimas priklauso nuo šviežio vandens papildymo: 200 g  / 10 m3 vandens.

Vanduo turi būti testuojamas vieną kartą per savaitę.  Visuomet chloro lygį palaikykite tarp 1,5 ir 2,0 mg/L. PH lygį palaikykite tarp 7,0 ir 7,4. Patikrinkite chloro stabilizatoriaus lygį vieną kartą per mėnesį, jo lygis turėtų būti žemesnis nei 75 mg/L.

Niekuomet neleiskite, kad produktas tiesiogiai kontaktuotų su sintetine danga.

Pakuotė: 2 kg (milteliai).

Pagaminta: Prancūzijoje.

Gamintojas: „Ocedis“.

Pastaba. Produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai