Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – puikus pasirinkimas dezinfekuoti kubilo, SPA ir baseino vandenį be chloro! Šį rinkinį sudaro 2-u produktai dezinfekuojantys vandenį ir šalinantys dumblius: algicidas baktericidas „Pristine Blue®“– ekologiška priemonė efektyviai šalinanti dumblius ir bakterijas ir aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“ – deguonies „šoko“ granulės greitai vandens dezinfekcijai, oksidacijai, „šokui“.

Kaitinimosi kubilo vandens priežiūra be chloro

Algicidas baktericidas „Pristine Blue®“ – unikali, draugiška aplinkai formulė naudojama dumblių kontrolei ir bakterijų augimo stabdymui kaitinosi kubiluose, masažinėse voniose, maudymosi ar SPA baseinuose.

Vanduo apdorotas algicidu baktericidu „Pristine Blue®“ tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jis švelnus kaitinimosi kubilo įrangai ir neblukina maudymosi drabužių. „Pristine Blue“ yra švelnus odai ir akims, panaudoję priemonę galite iškart nerti į vandenį. Jums neperštės akys... ir nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda.

Formulė, kuri yra naudojama „Pristine Blue®“ yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas. Kubilų, masažinių vonių, baseinų ir SPA baseinų savininkai nuo šiol gali prižiūrėti vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

„Pristine Blue®“ aktyvi sudėtinė dalis yra biologiškai aktyvus varis. „Pristine Blue®“ pranašesnis už chelatinius produktus dėl savo unikalaus pagrindinio produkto ET3000. Sumaišytas su ET3000 varis visiškai ištirpsta, „Pristine Blue®“ yra biologiškai aktyvus ir gali būti įvedamas į vandenį pakankamos koncentracijos, kad kovotų su dumbliais ir bakterijomis. Varis (Cu++) naudojamas sukurti „Pristine Blue®“ turi du teigiamus krūvius. ET3000 molekulė turi daug negatyvių krūvių ir jungimosi taškų. Todėl „Pristine Blue®“ yra kitoks ir daug efektyvesnis nei esantys vario pagrindo analogai rinkoje.

Kiekvienas vario jonų teigiamų krūvių prisijungia prie ET3000, kitus teigiamus krūvius palikdamas biologiškai aktyviais, kad pritrauktų ir susijungtų su dumbliais ir bakterijomis. Kai dumblis arba bakterija susiliečia su vario jonu, jie absorbuoja jį ir žūsta. Tada varis susijungia su organinėmis medžiagomis ir daugiau vandenyje nebeaptinkamas.

Priemonė naudojama tik kartą per dvi savaites ir užtenka tik kelių mililitrų ar gramų. „Pristine Blue®“ lygis vandenyje sumažėja tik tuomet, kai ji kovoja su dumbliais ir bakterijomis Jūsų vandenyje.  Naujai įpylus „Pristine Blue®“ į kubilo  vandenį, tik maža priemonės dalis sunaudojama esamų mikroorganizmų ir virusų dezinfekcijai, kita jos dalis lieka vandenyje ir atlieka ilgalaikę kovą su naujai į vandenį patekusiais mikroorganizmais ir organiniais teršalais.

„Pristine Blue®“ – ES patvirtinta alternatyva be chloro. Tai ekologiškas, nekenksmingas aplinkai produktas, registruotas EPA ir sertifikuotas NSF International geriamo vandens apdorojimui!

Algicidas baktericidas „Pristine Blue®“:

 • ES ir pasaulyje registruotas patentas.
 • US Environmental Protection Agency sertifikatas EPA No. 64962-1.
 • Geriamo vandens sertifikatas NSF/ANSI STANDARD 60.
 • Seal of Approval ANTI ALLERGY sertifikatas.
 • Veiklioji medžiaga vario sulfatas ES Nr. 231-847-6.
 • Vario sulfatas naudojamas geriamo vandens dezinfekcijai.
 • Daugiau nei 20 metų naudojamas JAV ir Europoje.
 • Nekenksmingos aplinkai medžiagos.  

„Pristine Blue®“ privalumai:

 • Nedirgina akių ir odos.
 • Nebalina maudymosi aprangos.
 • Švelnus įrangai ir dangai.
 • Bekvapis, beskonis, neputojantis.
 • Nereikalauja dažnos priežiūros – naudojama tik 1-ną kartą per 2-i savaites.
 • Suteikia vandeniui daugiau skaidrumo.
 • Natūralus ir draugiškas supančiai aplinkai.
 • Neišsklaidomas saulės spindulių.
 • Ilgalaikė vandens priežiūra
 • Efektyvus baseino konservavimas žiemojimui.

Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys


Aktyvus deguonis vandens oksidavimui ir dezinfekcijai „Oxyclean“ – deguonies „šoko“ granulės greitai kubilo, masažinės vonios, SPA ar baseino vandens dezinfekcijai, oksidacija ir šokui, pasirinkusiems vandens priežiūrą be chloro.

„Oxyclean“ – aukštos kokybės kubilo, masažinės vonios, baseino ir SPA baseino vandens oksidatorius („šokas“). Greitai tirpstančios aktyvaus deguonies granulės efektyviai dezinfekuoja ir oksiduoja drumstą vandenį, sunaikina esamus dumblius, atstato drumsto ar žalio vandens skaidrumą.

Atmerkite akis ir pažvelkite naujai – krištolo tyrumo ateitis be chloro!

 Kubilų, masažinių vonių, baseinų, SPA priežiūra be chloro PristineBlue®

Kubilų, masažinių vonių, baseinų, SPA priežiūros be chloro produktus galite įsigyti čia: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-ir-spa-prieziura-be-chloro-pristineblue

Daugiau informacijos apie produktus: Tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.