Kubilų priežiūra

Jei įsigijote kaitinimosi kubilą, iškarto rekomenduojame pasirūpinti ir kubilų chemija, kurios pagalba galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis švariu ir dezinfekuotu vandeniu. Kubilų chemija – tai vandens priežiūros priemonės, dezinfekuojančios vandenį, kuriame Jūs maudysitės bei neleidžiančios augti ir vešėti dumbliams bei kitoms bakterijoms. Kadangi dažnu atveju kubile filtravimo įrangos nebūna, jos priežiūra skiriasi nuo baseinų ir vandenį Jums teks keisti dažniau. Tačiau bet kuriuo atveju, tinkamai parinkta  kubilų chemija užtikrins, Jūsų saugumą.

Net kubiluose, kuriuose yra filtravimo įranga, taip pat sudėtinga išlaikyti kiek įmanoma ilgiau, nes vandens tūris nedidelis, apie 1-2 m3 vandens, vanduo karštas +40 laipsnių bei didelė vandeniui apkrova, daug besimaudančiųjų, jų higiena, karštas vanduo, tai viskas ko reikia, kad vanduo reguliariai nepanaudojus chemijos, taptų neskaidrus, nesaugus, nešvarus. Taigi, norint turėti švarų kubilą ir mėgautis skaidriu jo vandeniu, būtina reguliariai naudoti vandens priežiūros priemones.

Pagrindinės kaitinimosi kubilo vandens priežiūros priemonės

Kubilo vandens dezinfekcija 2 žingsniais

1. Kubilo vandens dezinfekcija prasideda nuo vandens „šoko“ ir oksidavimo, kuriam atlikti naudojamas greitai tirpstantis chloras arba aktyvus deguonis, priklausomai nuo to, ar pasirinkote vandens priežiūrą be chloro ar su chloru. Net kruopščiausi kaitinimosi kubilų savininkai karts nuo karto nuklysta nuo priežiūros tvarkaraščio. Dėl to kubilo vandenyje gali susiformuoti organines medžiagos. Kai taip atsitinka, „šoko“ procedūra greitai grąžina viską į įprastą padėtį.

Kubilų priežiūra

Greitai tirpstančio chloras granulės (Di-chloras) Ocedis itin greitai ištirpsta kubilo vandenyje, kuriame atlieka „šoko“ ir oksidavimo procesą. Ištirpusios chloro granulės beveik nepalieka jokio kvapo, veikia itin greitai bei efektyviai. Tai itin aukštos kokybės, Prancūzijoje pagamintas dezinfekantas, oksidatorius („šokas“), kuris taip pat valo organinius teršalus ir šalina kvapus.

Di-chloras yra stabilus dėl cianuro rūgšties, tačiau šios priemonės pH yra labiau neutralus dėl natrio pagrindo. Di-chloras yra granulių pavidalo junginys, kuris yra paskleidžiamas baseino vandens paviršiuje. Ši priemonė yra plačiai rekomenduojama naudoti viniliniuose ir dirbtinio pluošto baseinuose dėl savo greitai ištirpstančios savybės. Be to, jis gali pakelti cianuro rūgšties lygį iki priimtino lygio. Produktas gali būti tiesiogiai pilamas į baseino vandenį, prieš tai ištirpinus vandenyje. Oksidacijai („šokui“) atlikti  1 m3 vandens reikės 15 g produkto. Greito chloro produktą naudokite kas kartą pakeitę vandenį kubile arba pagal poreikį, kuomet vanduo užsiteršė.

2. Kad kubilo vanduo nebūtų užterštas dumbliais ir bakterijomis, rekomenduojamas reguliarus algicido baktericido naudojimas. Puikus pasirinkimas yra algicidas baktericidas „PristineBlue“, skirtas kontrolei su dumbliais ir bakterijomis maudymosi kubiluose, masažinėse voniose, baseinuose ir SPA baseinuose.

Kubilų priežiūra

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“ efektyviai slopina ir stabdo dumblių ir bakterijų augimą. Produktas sukurtas remiantis naujausiais ir pažangiausiai moksliniais tyrimais bei ekologiškomis technologijomis.

Vanduo apdorotas algicidu baktericidu „PristineBlue®“ tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jis švelnus kaitinimosi kubilo įrangai ir neblukina maudymosi drabužių. „PristineBlue“ yra švelnus odai ir akims, panaudoję priemonę galite iškart nerti į vandenį. Jums neperštės akys... ir nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda.

Formulė, kuri yra naudojama „PristineBlue®“ yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas. Kubilų, masažinių vonių, baseinų ir SPA baseinų savininkai nuo šiol gali prižiūrėti vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

„PristineBlue®“ aktyvi sudėtinė dalis yra biologiškai aktyvus varis. „PristineBlue®“ pranašesnis už chelatinius produktus dėl savo unikalaus pagrindinio produkto ET3000. Sumaišytas su ET3000 varis visiškai ištirpsta, „PristineBlue®“ yra biologiškai aktyvus ir gali būti įvedamas į vandenį pakankamos koncentracijos, kad kovotų su dumbliais ir bakterijomis. Varis (Cu++) naudojamas sukurti „PristineBlue®“ turi du teigiamus krūvius. ET3000 molekulė turi daug negatyvių krūvių ir jungimosi taškų. Todėl „PristineBlue®“ yra kitoks ir daug efektyvesnis nei esantys vario pagrindo analogai rinkoje.

Kiekvienas vario jonų teigiamų krūvių prisijungia prie ET3000, kitus teigiamus krūvius palikdamas biologiškai aktyviais, kad pritrauktų ir susijungtų su dumbliais ir bakterijomis. Kai dumblis arba bakterija susiliečia su vario jonu, jie absorbuoja jį ir žūsta. Tada varis susijungia su organinėmis medžiagomis ir daugiau vandenyje nebeaptinkamas.

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“ – ekonomiškas sprendimas, nes priemonei veikti užtenka tik kelių mililitrų ar gramų, naudojant tik 1-ną kartą kas 2-i savaites. „PristineBlue®“ lygis vandenyje sumažėja tik tuomet, kai ji kovoja su dumbliais ir bakterijomis Jūsų vandenyje. Naujai įpylus „PristineBlue®“ į kubilo  vandenį, tik maža priemonės dalis sunaudojama esamų mikroorganizmų ir virusų dezinfekcijai, kita jos dalis lieka vandenyje ir atlieka ilgalaikę kovą su naujai į vandenį patekusiais mikroorganizmais ir organiniais teršalais.

„PristineBlue®“ sąnaudas įtakoja besimaudančiųjų kiekis ir užterštumo lygis, sanaudų neįtakoja vandens ir oro temperatūra, jos svyravimai. „PristineBlue®“ lygį papildykite kas dvi savaites. Esant dideliam besimaudančiųjų kiekiui, gali reikėti papildomai oksiduoti vandenį.

„PristineBlue®“ – ES patvirtinta alternatyva be chloro. Tai registruotas EPA ir sertifikuotas NSF International geriamo vandens apdorojimui, produktas!

Algicidas baktericidas „PristineBlue®“

 • ES ir pasaulyje registruotas patentas.
 • US Environmental Protection Agency sertifikatas EPA No. 64962-1.
 • Geriamo vandens sertifikatas NSF/ANSI STANDARD 60.
 • Seal of Approval ANTI ALLERGY sertifikatas.
 • Veiklioji medžiaga vario sulfatas ES Nr. 231-847-6.
 • Vario sulfatas naudojamas geriamo vandens dezinfekcijai.
 • Daugiau nei 20 metų naudojamas JAV ir Europoje.

Algicido baktericido „PristineBlue®“ privalumai

 • Nedirgina akių ir odos.
 • Nebalina maudymosi aprangos.
 • Švelnus įrangai ir dangai.
 • Bekvapis, beskonis, neputojantis.
 • Nereikalauja dažnos priežiūros – naudojama 1-ną kartą kas 2-i savaites.
 • Suteikia vandeniui daugiau skaidrumo.
 • Neišsklaidomas saulės spindulių.
 • Ilgalaikė vandens priežiūra.
 • Efektyvus baseino, kubilo ar SPA konservavimas žiemojimui.

Visus produktus greitai ir patogiai galite įsigyti čia: baseinuchemija.com

Daugiau informacijos apie produktus: Tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.