Terasa iš medžio plastiko kompozito (WPC)

Medžio plastiko kompozito terasa „LunaComp WPC“ (Wood Plastic Composite) yra naujas, inovatyvus ir ilgaamžis medienos ir plastiko kompozito produktas.

Medžio kompozito terasinės lentos „Lunacomp WPC“ yra pagamintos iš 70 % stabilios, termiškai apdorotos medienos pluošto ir 30 % aukštos kokybės, perdirbto polipropileno.

„LunaComp“ patentuota technologija apjungia geriausias „Lunawood“ termiškai apdorotos medienos savybes ir aukštos kokybės perdirbtą polipropileną į vieną, labai tvirtą ir paprastai prižiūrimą produktą. Produktas yra kuriamas ir gaminamas Suomijoje.

Medžio plastiko kompozito terasos lentos „LunaComp“

Medžio plastiko kompozito terasos lentos LunaComp

„LunaComp“ – terasa, kuri yra ne tik graži, bet ir išlaiko laiko testą

„LunaComp“ medžio plastiko kompozito terasinės lentos pasižymi puikiu ilgaamžiškumu, išlaiko savo spalvą, formą ir tvirtumą bet kokiu oru. Paprasta priežiūra ir puikios tvirtumo savybės leis Jums džiaugtis nuostabia ir ilgaamže terasa. Dėl savo tankumo, „LunaComp“ terasos lentos turi daugiau medienos pluošto metre nei jos randama grynos medienos gabale. Pritaikytos šiaurietiškam klimatui, todėl yra visiškai atsparios oro sąlygoms Lietuvoje.

Medžio kompozito terasinės lentos „LunaComp WPC“ atrodo labai natūraliai ir kvepia kaip tikra mediena.

Medžio kompozito „Lunacomp WPC“ lentų privalumai:

  • Aukščiausia atsparumo ir tvirtumo klasė.
  • Geriausias dimensinis stabilumas.
  • Dvipusė tekstūra („Antislip“ ir „Illusion“).
  • Skirtingos spalvos (grafito pilka, šviesiai pilka, terracotta, mochos ruda).
  • Elegantiškas dizainas.

Medžio kompozito terasinės lentos Lunacomp WPC

„Lunacomp“ terasos lentų sudėtis

„LunaComp“ terasos lentos yra gaminamos iš inovatyvaus medienos ir plastiko mišinio, pasitelkiant modernias, efektyvias gamybos technologijas. Esminė „LunaComp“ terasos lentų sudėtis yra iš termiškai modifikuoto medienos pluošto ir perdirbto polipropileno. Medienos pluoštas yra šalutinis „Lunawood“ gamybos produktas ir sudaro maždaug 65% „LunaComp“ masės. Polipropilenas yra 100% perdirbamas ir netoksiškas aplinkai. Produkte nėra naudojamas PVC.

Medžio kompozito terasinės lentos Lunacomp WPC

„LunaComp“ terasos lentoms būdingas privalumas yra „Lunawood“ pluošto panaudojimas. Per terminio modifikavimo procesą „Lunawood“ mediena patiria fizinius ir cheminius pokyčius, kurie suteikia natūralų atsparumą puvimui kartu su erdviniu stabilumu, kuris pasireiškia tiek karštyje, tiek drėgmėje. Visa tai sąlygoja, jog pasitelkus minimalią šio produkto priežiūrą, Jūsų terasa išliks graži metų metus.

Medžio kompozito terasinės lentos Lunacomp WPC

Dėl savo tvirto paviršiaus, atsparumo vandeniui ir trinčiai, „LunaComp“ terasos lentos yra idealus pasirinkimas viešbučiams, restoranams, sritims, esančioms aplink baseinus ir valčių prieplaukas, bei, žinoma, Jūsų namams. „LunaComp“ terasos lentas malonu jausti basomis kojomis, tačiau kitaip nei grynos medienos terasų atveju, Jums nereikės nerimauti dėl atplaišų.

Daugiau informacijos apie produktus: Tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.