Biologinis filtras tvenkiniams SHOTT Powerbead 85

Produkto Kodas: SHOTT Powerbead 85
Sandelyje: Daugiau informacijos apie produktą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 639 33 900 arba el. paštu: info@baseinuchemija.com

Kaina: 760.00€

Biologinis filtras tvenkiniams „SHOTT Powerbead 85“ – labai aukštos kokybės ir didelio efektyvumo filtras tvenkiniams, pagamintas iš saulės UV spinduliams atsparaus polietileno lydinio PEHD. Filtravimo įranga tvenkiniams ir tvenkinių filtrai „SHOTT Powerbead®“ idealiai tinka tvenkiniams kuriuose auginami KOI karpiai. Ar dekoratyviniams vandens telkiniams kuriuose reikalinga saugi ir aukščiausius biologinius reikalavimus bei standartus atitinkanti filtravimo įranga.

Biologinis filtras tvenkiniams „SHOTT Powerbead 85“ – skirtas naudoti eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių ir tvenkinių vandens filtravimui. „SHOTT Powerbead“ yra ypatingas biologinis filtras tvenkiniams, skirtas Koi karpių gerbėjams ir ekspertams.

Siekiant užtikrinti idealią tvenkinio vandens terpę ir aplinką, šis novatoriškas produktas veikia nauja technologija – karoliukų filtravimo principu. Kas  garantuoja lengvesnį vandens valymą, ir tuo pačiu metu padidina saugumą. Labiausiai ši technologija daro filtrą efektyviu atsižvelgiant į vandens cirkuliaciją. Filtras turi „Maišymo siurblį“ ir „Sferinį difuzorių“, kurie abu yra patentuoti, ir kurie leidžia praplauti filtrą paprastai ir saugiai. Be to „Sferinis difuzorius“ drastiškai sumažina apkrovą filtro viduje. Skirtas naudoti eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių ir tvenkinių vandens filtravimui.

Biologinio filtro tvenkiniams savybės: filtravimo sistema; 6-ių padėčių sklendė; maišymo siurblys; pajungimo laidas 10 m; vandens išleidimo sklendė.

Biologinio filtro tvenkiniams „SHOTT Powerbead 85“ techninės charakteristikos:

Filtro našumas: 6000-10000 l/h.
Filtro korpuso modelis: PB85.
Sklendės padėtys: 6.
Maksimalus slėgis: 1 bar.
Biologinė apkrova: 20 kg.
Filtro media: 13 kg.
Vandens tūris: 15000 l.
Siurblio įtampa: 230V/50Hz.
Siurblio galia: 100 W.
Garantija: 2 metai.

Kilmės šalis: Italija.

Gamintojas: „Shott“.  


 

  

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai