Algicidas dumblių šalinimui

Algicidas dumblių šalinimui

Algicidas – priemonė apsauganti vandenį nuo visų rūšių dumblių formavimosi ir juos sunaikinti. Jei yra pastoviai palaikoma tinkama ir reguliari algicido koncentracija vandenyje, dumblių ir jų sukeliamų problemų yra visiškai išvengiama.

Dumbliai – mikroorganizmai, išskiriantys nepageidaujamas organines medžiagas, kurios yra ideali terpė bakterijoms ir grybeliams. Chloras yra chemikalas, kuris yra dažniausiai naudojamas kovojant su dumbliais, deja jis gali būti bejėgis prieš dumblių liekanas, kurios kaupiasi filtre. Puikus pasirinkimas, papildantis chloro naudojimą – algicidas. Algicidas šalina visus populiariausius baseinų dumblius ir efektyviai kovoja prieš ilgai išliekančias dumblių nuosėdas, kurių pašalinimas padeda išvengti vėlesnių dumblių augimo proveržių.

Plačiau apie baseinų chemijos priemones ir jų naudojimą skaitykite straipsniuose: https://www.baseinuchemija.com/baseinu-chemija-ir-vandens-prieziura

Taip pat teiraukitės tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Algicidas dumblių naikinimui Normal QT 15; 5 l

Algicidas dumblių naikinimui „QT 15 NORMAL“; 5 l – efektyviam dumblių naikinimui ir prevencijai.

35.00€

Algicidas šokas prieš dumblius QT 20 SUPER; 5 l

Algicidas „šokas“ prieš dumblius „QT 20 SUPER“; 5 l - greitam dumblių pašalinimui ir prevencijai.

45.00€

Neputojantis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 JET 35; 5 l

Neputojantis daugiafunkcinis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 „JET 35“; 5 l – dumblių naikinimas, metalų šalinimas ir vandens skaidrinimas.

55.00€

Algicidas dumblių naikinimui Normal QT 15; 1 l

Algicidas dumblių naikinimui „QT 15 NORMAL“; 1 l – efektyviam dumblių naikinimui ir prevencijai.

20.00€

Algicidas šokas prieš dumblius QT 20 SUPER; 1 l

Algicidas „šokas“ prieš dumblius „QT 20 SUPER“; 1 l - greitam dumblių pašalinimui ir prevencijai.

25.00€

Neputojantis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 JET 35; 1 l

Neputojantis daugiafunkcinis algicidas dumblių naikinimui 3 in 1 „JET 35“; 1 l – dumblių naikinimas, metalų šalinimas ir vandens skaidrinimas.

25.00€